/ Каскад відкритих уроків іноземних мов 2019

Лис01

Каскад відкритих уроків іноземних мов 2019

11 жовтня стартували відкриті уроки іноземних мов для батьків: розпочали цей процес учні 3-го класу уроком англійської мови, а далі все за графіком — німецька, французька, іспанська і знову англійська. В цій новині, дякуючи гостям відкритих уркоів, ми зібрали фото-звіти з усіх занять. Три хвилини перегляду — і ви вже самі захочете повчитися в нас мовам :)

3 клас: English зі Світланою Валентинівною

У молодшій школі першими двері для гостей відкрили 3-класники. Чого там тільки не було на їхньому уроці! Не було безладу, нерозуміння і пасивних учнів. А було читання, письмо, спів пісень і діалоги. Плюс ігри, живе спілкування і задоволені обличчя дітей та батьків. Дякуємо за успішне заняття!

5 клас: English зі Світланою Юріївної

У старшій школі честь провести перший відкритий урок дісталася наймолодшим — 5-класникам. І разом із вчителькою гімназисти довели гостям, що за 45 хвилин можна встигнути все і навіть трішки більше.

Приємно було спостерігати і за активністю учнів, і за вправністю вчителя. Та й батьки стали не просто гостями, але й "практикантами": вони з таким інтересом включилися у навчальний процес, що на відкритому уроці ніде було й яблучку впасти. А ще на уроці була одна маленька секретна гостя, тож Світлані Юріївні довелося застосувати весь свій професійний досвід... Усі впоралися чудово!

5 клас: Deutsch із Вірою Володимирівною

Чи можна за два місяці опанувати німецьку так, щоб дивувати вчителів іноземних мов? Звісно! Але потрібно а) старанно і весело вчитися у б) найкращої вчительки "німкені" Віри Володмирівни.

На відкритому уроці німецької мови 5-класники:

• складали діалоги,
  • описували предмети (з правильним артиклем!!!),
  • відмінювали дієслова,
  • грали в парах і групах...

І все це — німецькою! Гості відкритого уроку дякували за приємність спостерігати насичене, емоційне і результативне заняття. Das war toll!

7 клас: Deutsch із Людмилою Миколаївною

На фото ви можете побачити, як минув відкритий урок німецької мови у сьомому класі з, який ми назвали "дружним", адже заняття було присвячене темі дружби та друзів. Гімназити описували своїх друзів, складали вислови та цитати про друзів, розбирали пісню німецькою про дружбу. Крім того, діти розбиралися з Reflexive Verben. І хоч це складна граматична тема, але наші "німці" вживають дієслова в мові без проблем.

"Danke schön" сказали гості заняття і вчительці, і гімназистам.

4 клас: English з Наталією Володимирівною

Задача вчителя англійської мови у початковій школі полягає в тому, щоб для дітей вивчення мови стало пригодою: яскравою, активною і корисною, щоб учні і не зчулися, як вже заговорили англійською!.. Саме так минув відкритий урок англійської мови в 4-Б класі з Наталією Володимирівною. Гімназисти награлися, набігалися, наговорилися. Одним словом, не лише діти like this lesson, але й гості.