Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Голова Кафедри Іноземних мов виступила спікером на Grade Education Centre 2019

Новини

 Жов23

Голова Кафедри Іноземних мов виступила спікером на Grade Education Centre 2019

Голову нашої Кафедри Іноземних мов запросили виступити спікером на масштабній конференції Grade Education Centre 2019. І це велика честь як для Світлани Маєрчук, так і для Святошинської гімназії, яку вона представляла на заході, де зокрема провела воркшоп. Світлана Юріївна виступала поруч із такими відомими лінгвістами та супер-тренерами як Adrian Underhill (автор відомого фонетичного чарту), Tony Prince, Graham Jones. 

На воркшоп Світлани Юріївни, присвячений ігровим методам у навчанні іноземних мов (і не тільки), спочатку очікували 40-50 учасників, але охочі взяти участь йшли і йшли... зрештою аудиторія була вщент забита. 

Що ж такого надзвичайного запропонувала Світлана Юріївна слухачам воркшопу? 

Вона ділилася навчальними іграми, які в Святошинській гімназії використовують усі вчителі. І хоч для нас озвучені методи навчання — буденна річ, проте учасники воркшопу дивувалися з того, що отак заввиграшки можна вчити нудну граматику або читати тексти.

Більш того: на воркшоп до Світлани Юріївни завітав навіть її вчитель CELTA. Ви можете лише уявити, як вона прагла показати все, на що здатна (і трішки більше!), щоб виправдати очікування гуру. І їй це вдалося на сто з лишнім відсотків!

Окремою приємністю для нас стало те, що на конференції до Світлани Юріївни підходили люди, які казали, що багато чули про нашу гімназії, хвалили наших вчителів, дякували за щедрість, з якою наші фахівчині діляться вміннями та навичками з професійною спільнотою. 

Святошинська гімназія дякує організаторам за можливість долучитися до обміну досвідом та знаннями. Ми горді бути Центром з підготовики до міжнародних мовних іспитів, вчителів якого запрошують спікерами на такі великі події, і щиро пишаємося таким високим визнанням.

А ще пишаємося нашою командою: ми є тими вчителями, які живуть своєю справою, розвиваються самі і розвивають галузь. Дякуємо вам за неспинність і спільність на цьому шляху!