/ Голова кафедри Іноземних мов на конференції у Гданську (Польща)

Жов01

Голова кафедри Іноземних мов на конференції у Гданську (Польща)

Нещодавно голова Кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії відвідала конференцію IATEFL Poland у місті Гданськ, куди її запросили як мотиваційного спікера із темою "How to motivate students to learn English" ("Як мотивувати учнів вивчати англійську").

Далі — прямий текст Світлани Юріївни:

"Сказати, що я задоволена цією поїздкою на конференцію — нічого не сказати. Неймовірно красиве місто, неймовірно! І конференція цього року — на високому рівні, про це говорили усі учасники, яких я питала. Я особисто познайомилась із авторами підручників з методики викладання англійської мови, разом із ними диспутувала на сесіях та брала участь в ігрових командах. Для мене це — wow effect. Я про це мріяла.

І свою сесію я провела на рівні! Після неї учасники виходили і дякували, казали, що аж прокинулися. Але насправді правильна аудиторія — це запорука успіху. До того ж вперше на конференції IATEFL Poland прозвучала назва "Святошинська Гімназія". І я пишаюся, що виступала від нашого імені!

Від Святошинської гімназії хочемо додати, що ми пишаємося очільницею нашої Кафедри іноземних мов і захоплено стежимо за її професійним рухом до нових обріїв. Ми вдячні за те, як гідно вона презентує наш освітній заклад і нашу країну на світовій арені.  Так тримати!

Ця новина вперше була опублікована на сторінці Святошинської гімназії у facebook.