/ Відкриті уроки від учителів, які претендують на звання "вчитель-методист"

Жов15

Відкриті уроки від учителів, які претендують на звання "вчитель-методист"

Цього року ТОВ "Навчально-виховний комплекс "Святошинська гімназія" має двох учителів, які претендують на отримання педагогічного звання "вчитель-методист": це Натела Василівна Протченко і Наталія Сергіївна Опімах. Вони проведуть відкриті уроки, на які можуть прийти усі охочі: як представники Міністерства Освіти, так і батьки гімназистів чи наші колеги. Запрошуємо!

Протченко Натела Василівна,
заступниця директора із навчально-виховної роботи (молодша школа).

Тема відкритого заняття:

"Розвиток навчальних компетентностей учнів початкової школи "

Дати:

• 22 січня 2020 року, початок о 14:00
  • 31 січня 2020 року, початок о 14:00

Опімах Наталія Сергіївна, генеральна директорка Святошинської гімназії, вчителька української мови та літератури.

Теми відкритого заняття:

• "Підвищення ефективності викладання української мови як державної"
  • "Синтаксис складного речення"

Дата: 13 листопада 2019 року, тривалість заняття – один урок, 10:30 - 11:15.

Для довідки

Вчитель-методист — звання, що присвоюється педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», відповідають вимогам для присвоєння звань «старший учитель», а також запроваджують у навчально-виховний процес ефективні форми і методи роботи, узагальнюють передовий педагогічний досвід, беруть активну участь у розробленні шкільного компонента змісту освіти, діяльності професійних педагогічних об'єднань, асоціацій, надають практичну допомогу педагогічним працівникам інших навчально-виховних закладів в освоєнні досвіду провідних педагогів і мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами відповідного рівня.

Методичні матеріалі Опімах Наталії Сергіївни

Методичні матеріали Протченко Натели Василівни