Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ GoCamp 2019 у Святошинській гімназії: тиждень перший

Новини

 Чер17

GoCamp 2019 у Святошинській гімназії: тиждень перший

Цього року Святошинська гімназія стала учасником GoCamp 2019 — міжнародної хвилі літніх мовних таборів.

3 червня до нас прилетів Макс — волонтер зі Стокгольма, який протягом 10 днів (двох робочих тижнів) працював із гімназистами: допомогав практикувати англійську, занурився в українську культуру і познайомив гімназистів зі швецькими традиціями.

Звісно, всі заняття в таборі проходили англійською мовою. Як минув перший тиждень мовного табору, ви могли довідатись із нашої стрічки новин у Facebook, де ми день у день публікували фото- та відео-звіти. А в цій та наступній новинах ми зібрали найяскравіші свідчення табору GoCamp 2019!

ПОПЕРЕДНЄ ЗНАЙОМСТВО

Наша Кафедра Іноземних мов розпочала співпрацю з волонтером задовго до самого табору: разом вони розробили насичену програму ігрових та розважальних активностей. Діти ж попросили Макса записати коротку відео-презентацію про себе. Але Макс схитрував: запропонував надіслати йому запитання, на які б він міг відповісти і підготувати розгорнуту відео-розповідь. З цих відео із питаннями та відповідями і почалося попереднє знайомство гімназистів та волонтера Макса зі Стокгольма.

3 ЧЕРВНЯ, ВІДКРИТТЯ GOCAMP 2019 

В перший день мовного табору волонтер знайомився з гімназистами, а далі вони разом склали список правил для життя і спілкування в GoCamp 2019. В другій половині таборяни створювали дизайнерські еко-торби і грали в спортивні ігри наввипередки з волонтером.