Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Кафедра Іноземних мов: підбиваємо підсумки року

Новини

 Лип03

Кафедра Іноземних мов: підбиваємо підсумки року

Ми попросили вчителів Святошинськії гімназії поділитися митями-ідеями-проектами, завдяки яким вони запам'ятають цей навчальний рік. І найближчим часом їхні спогади з'являться у нашій стрічі новин із тегом #миті_року_2018_2019. Далі у цій новині ви знайдете враження, якими поділилися вчителі нашої Кафедри Іноземних мов. 

Світлана Маєрчук, завідувачка Кафедри Іноземних мов:

"Особисто мені цей навчальний рік запам'ятався нашою із 7 класом нескінченною підготовкою до КЕТ, Кембриджського іспиту. Мої 7- класнники впоралися, троє відмінників))). А один учень навіть ризикнув скласти РЕТ, і теж успішно склав.

А ще ми взяли участь у 5 міжнародних проектах eTwinning, отримали Національні відзнаки та чекаємо Європейські. Весело провели рік, загалом. 

Ми мали дуже круту Декаду Іноземних Мов 2019! За я що дуже вдячна моїй крутецькій команді Dream Team.

І топ вражень за рік очолює випуск моїх найкращих 11- класників! Люблю їх to the Moon and back). За 11 років разом ми багато чого пережили, але дуже хочу, щоб у мене були ще ТАКІ класи"

Ольга Пуга, вчителька англійської мови, кураторка міжнародних проектів:

"Цей рік запам’ятався багатьма речами. Ми з восьмим класом отримали найвищу нагороду за минулорічний проект "Alohomora ".

Цього року теж активно брали участь у проекті «Children’s dreams“, писали свої історії, багато фантазували. Взагалі, ми з восьмим вже третій рік поспіль читаємо книжки в оригіналі, так, дитячі, але неадаптовані. І ще спробували написати відгук за книгою, непогано вийшло. 

А з десятим намагалися зрозуміти один одного... інколи було складно, але поїздка в Швейцарію на Міжнародний форум дуже допомогла зблизитись (новина "Хроніки зі Швейцарії 2019").

Ще брали участь у міжнародному проекті, розвивали креативне письмо. Взагалі, рік позитивний. Деякі діти, вразили своєю наполегливістю, а деякі просто відкрились для мене по-новому".

Ясковець Наталія (Français)

 "Мені цей рік запам'ятався першими кроками в міжнародних проектах. 

Ми обмінювалися листами, відео та презентаціями з учнями Марокко та Тунісу. А ще взяли участь у французькій онлайн-олімпіаді - маємо одне перше місце та три третіх. 

Десятикласники-французи показали високий рівень володіння мовою B1-B2. Маю зізнатися, що я такого рівня досягла тільки на третьому курсі університету ;) Молодці!

Яна Гридасова, вчителька англійської мови (початкова школа)

"Чим мені запам’ятався цей навчальний рік? Перш за все творчою, цікавою та повною яскравих ідей роботою з моїми 4 та 1 класами. Не обійшлося і без смішних ситуацій, деякі з них вже стали цитатами у нашому колективі. 

Наприклад, на початку навчального року, до мене підійшла учениця першого класу із запитанням: «А Ви взагалі не розмовляєте українською чи російською мовою?» - я, заперечливо махаю головою і даю зрозуміти, що ні (адже у цьому класі спілкуємося лише англійською). Вона підійшла, обійняла мене і голосом, повним співчуття, сказала: «Ой, тяжко Вам з нами буде-е-е-е-е». 

Мов напророчила :) жартую. Було моментами тяжко, але в основному – було яскраво і світло, позитивно та цікаво.

Цей рік мої учні закінчили успішно, взяли участь у багатьох проектах, були активними та творчо підійшли до участі у житті гімназії не тільки під час #декада_іноземних_мов2019, але й кожного дня. Буду сумувати за своїми учнями, що закінчили 4 клас… Але бажаю їм такого ж яскравого та цікавого шкільного життя у середній та старшій школі. А з майбутніми другокласниками побачимося у вересні!"

Олена Кокоша, вчителька анлійської мови

"Минув непростий рік: п’ятий клас уперше серед дорослих, тому, не дивлячись на те, що ми багато чому навчились у молодшій школі, деякі речі робили якось по-новому, цілком самостійно, дуже творчо та натхненно. 

І хоча проектами нікого вже не здивуєш, два з них запам’ятались особливо: «Місто моєї мрії» та «Рецепт улюбленої страви». 

Простір для фантазії був неймовірний, але найбільше здивувало і порадувало, що ідеї, які висували діти в своїх проектах, були цілком «земними», іноді дуже серйозними, як то чисте повітря, парки та спортивні майданчики та привітні люди навколо.

А коли ділились рецептами улюблених страв, діти щиро цікавились усіма тонкощами приготування, а я навіть спробувала приготувати один салатик за їхнім рецептом. Дуже смачно :)

З 9 класом ми наполегливо готувалися до ДПА, але також грали, писали творчі роботи та вчилися дебатам. Я чомусь запам’ятала групову роботу, коли треба було дати пораду новачку, як поводитись у новому колективі і проаналізувати свою поведінку як частину цього колективу. Діти виявились дуже чуйними та мудрими, а для тих, кому сумно та самотньо навіть склали карту місць у Києві, де можна з користю провести час та завести нових друзів (автори Ліза Мостова та Саша Журавльова).

А найяскравішою подією був спільний проект німецька-англійська присвячений #декада_іноземних_мов2019 “Speed dating” (Віра Бондарчук надихнула), коли діти отримали можливість помінятися ролями з учителями і вдало впорались з завданням. Всі присутні отримала неабияке задоволення".

Наталія Поважнюк, вчителька англійської мови (початкова школа)

"Цей рік для мене був першим навчальним роком в Святошинської гімназії., як для вчителя. Рік минув надзвичайно насичено, ми з третьокласниками взяли участь у багатьох подіях, щоб не сказати "пригодах". 

Але найбільше мені запам'яталася #декада_іноземних_мов2019, яка для учнів 3 класів стала калейдоскопом вражень. Діти в захваті брали участь у різних конкурсах, вражали своєю активністю під час змагань. Тут і розфарбовані щічки з кричалками у їдальні під час сніданку, і невгамовні хлопці з репом та брейком, і пісня-спектакль про весілля, яка взагалі отримала найвищий бал від усіх глядачів під час заключного концерту.

Апогеєм цього року я вважаю перемогу 3-Б класу під час Декади Іноземних мов. Мої третьокласники неймовірно талановиті та завзяті! Радію, що вони в мене є :) ".

Вперше ці нотатки було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії в Facebook.