Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Персональна виставка Софії Антоненко

Новини

 Тра14

Персональна виставка Софії Антоненко

На тому тижні в Святошинській гімназії відкрилася персональна виставка Софії Антоненко — творчої семикласниці, яка є активною учасницею "Арт-клубу", дипломанткою конкурсів "Мистецтво" від Монтессорі центру та Фестивалю дитячої творчості "На крилах Мрії".

Соня знає, що "на колір та смак усі фарби різні", обожнює аніме, вдало працює з малечею, проводячи уроки під час тижнів самоврядування та фрагменти занять на Арт-клубі. (Що вочевидь свідчить ще й про добрі педагогічні здібності!)

За відгуками вчительки Наталії Миколаївни Височинської у творчості Соні допомагають яскрава натура і задатки митця. Як наслідок, вона вміє створити різні за жанром композиції, втілити цікаві ідеї в живопису, графіці і навіть у формі діджитал-арт.

  • Улюблений гаджет — планшет зі стілусом.
  • Улюблений жанр — аніме.
  • Улюблена техніка — туш-перо.
  • Улюблений смак — синя фарба... але жовта теж солодка ;)

Відео-огляд виставки Соніних робіт

Святошинська гімназія пишається талантами учнів, які розкриваються в наших класних кімнатах та творчих майстернях! Зі свого боку, запрошуємо вас підтримати Соніну творчість відгуками - очними та заочними. Адже саме відкриті серця і добрі слова батьків живлять дитячу творчість!