/ Гімназисти презентували свою книгу

Жов08

Гімназисти презентували свою книгу

Презентація книги «Пригоди Степана та його друзів», авторами котрої є учні 8-го класу Святошинської гімназії, пройшла в четвер о 12 годині в дружній та душевній атмосфері. Аби розділити радість та гордість із аторми на презентації були присутні батьки авторів, викладачі гімназії та учні 5-9 класів.

Презентація пройшла під гаслом «З Днем Народження книги!»

Під час неї гості дізналися, хто такий Шаматадал Струмак, зазначений на обкладинці як автор, чому місцем подій було обрано місто Кам’янець-Подільський, та в які то жахливі, то військові, то подорожні пригоди потрапили головні герої книги.

Звісно, не обійшлося без строгого екзамену авторів, котрий би довів їхню «професійну придатність». Автори не без зусиль довели свою компетентність у наступних сферах:

• Гліб Шатілін – експерт із середньовічних воєн (він же Книголюб);
  • Даніель Томчик – спеціаліст із родинних зв’язків (він же пан Йо-Йо);
  • Максим Струков – майстер вишуканих словесних конструкцій (він же Людина-суперечка);
  • Сергій Дзеблюк – мандрівник із досвідом (він же Best Bro);
  • Микита Меліченко – знавець Кам’янця (він же Найшвидша Людина у Світі);
  • Аня Лікаренко та Стєша Лірник – завсідниці кав’ярень (вони ж Подруги-нерозлийвода);
  • Діма Катрич – видатний музикознавець.

Ідейним натхненником книги стала викладач української мови та літератури Наталія Сергіївна Опімах. Власне, книга є творчим результатом її занять з мови і прикладом того, як можна альтернативно вивчати стилістику, фольклор, лексику та ін. нашої мови.

Книгу «Пригоди Степана та його друзів» усі охочі могли придбати вже після презентації, а також під час Осіннього ярмарку, котрий минув у суботу, 05 жовтня 2013 року. Дякуємо усім, хто підтримав перший крок гімназистів до великих досягнень.

Цікавинка!

У пригодах героїв книги супроводжувала композиція гурту Мотор'Ролла «8 колір». На презентацію учасники гурту завітати не змогли, проте тепло привітали нас із досягненням:

Нам дуже приємно, що подорожі у наших рідних Подільських краях надихають Вас на творчість. Ми зараз у Миколаєві, але вітаємо Вас з презентацією книги, в якій є і наша часточка. Любіть свій край і творчість свого краю

Ваші Сергій "Сєня" Присяжний і Мотор'Ролла

Від авторів:

Шановні читачі! Ми чекаємо на ваші відгуки. Будемо раді як захопленню, так і конструктивній критиці. Відкриті до ваших пропозицій щодо теми, місця подій, головних героїв та жанру наступної нашої книги. Розглянемо найсмішивіші ідеї!