/ Всесвітній День гідності 2018

Гру09

Всесвітній День гідності 2018

На тижні учні випускних класів гімназії взяли участь у відзначенні Всесвітнього дня гідності. Цьогоріч ми вперше долучилися до цієї міжнародної акції, хоча в Україні цей день відзначається вже вчетверте.

Цього року для опрацювання учням запропонували низку матеріалів, як-от:

• матеріали уроку від ПРООН,
  • написання листів (малюнків) за кримською тематикою,
  • історії, пов'язані з трагедією Голокосту та Голодомору,
  • рекомендації щодо безпеки в інтернеті від Уповноваженого Президента України з прав дитини тощо.

Цікавою стала спроба учнівської аналітики щодо розподілу людства за критеріями базових потреб (фінансове забезпечення, їжа, вода, освіта, житло, доступ до інтернету і т.ін.).

А найбільше емоцій викликало обговорення вирішення моральної дилеми, яке відбувалося шляхом роботи в групах із наступним захистом власної позиції. Приємно, що навіть після закінчення заняття одинадцятикласники жваво обговорювали проблему в їдальні.

P.S. Думки старшокласників про гідність:

Гідність - це явище самоповаги, яке не зазіхає на прагнення поваги інших людей.

"Гідність - уявлення про цінність будь-якої людини відповідно до її моральних якостей".

"Гідність - якість людини, за якої вона у будь-яких ситуаціях залишається Людиною".

#gdignity
#gdignityUkraine