/ Запрошуємо на традиційний осінній ярмарок 2018!

Вер26

Запрошуємо на традиційний осінній ярмарок 2018!

Через невтішні прогнози синоптиків
ярмарок 2018 "Модно бути" перенесено на весну 2019.

Шановні учні, випускники, друзі та партнери Святошинської гімназії! Запрошуємо вас на наш традиційний осінній ярмарок, який цьогоріч пройде під гаслом "Модно бути". У Святошинській гімназії модно бути гурманом, творчим, розумним, стильним, щедрим, мандрівником, колекціонером... А ким ще дізнаєтесь у найближчу суботу, 29 вересня, початок об 11:00.

Особливими привілеями на ярмарку користуватимуться ті учні школи та вихованці садка, які прийдуть на ярмарок в ексклюзивному вбранні. Оскільки тема ярмарку «Модно бути…», на святі вітається стиль, смак і унікальність.

Крім того, додаткові бонуси можна отримати за заздалегідь розроблений і принесений у день ярмарку в подарунок гімназії образ (портрет) уявного себе – модного.

Вимоги до оформлення:

• формат паперу або картону А-4,
  • на якому намальовано / зроблено аплікацію з тканин чи кольорового паперу / наліплено пластиліном чи наклеєно фарбованим борошном і т.д.
  • образ (портрет) уявного себе – модного.

Інших вимог немає, залишається простір для творчості.

Модно бути креативним! Долучайтеся до лідерів ярмарку від перших і до останніх хвилин свята!

А ще модно бути щедрим. Постійні відвідувачі ярмарків пам’ятають, що колектив Святошинської гімназії організовує збір коштів для тих осіб, що потребують допомоги. Цього року ми маємо бажання допомогти пораненим бійцям, що лікуються в Ірпінському військовому шпиталі. Сподіваємося, що Ви також не залишитесь байдужими до долі цих хлопців і підтримаєте їх.

Ставте будильники, початок ярмарку "Модно бути" рівно об 11 годині. Саме на цей час до нас завітають відомі іноземні дизайнери – Міучча Прада, Діана фон Фюрстенберг та Кристоф Пійє. Не вірите? Приходьте, переконаєтесь на власні очі!

Знайомтеся зі схемою ярмарку заздалегідь, плануйте маршрут — і хай буде свято для вас і для нас, вже цієї суботи об 11:00 на території Святошинської гімназії.

Знайомство найзручніше почати зі слів "Модно бути" :)
Вхід — вільний.