/ День Новачка 2018

Вер26

День Новачка 2018

З кожним роком у Святошинській гімназії укорінюється традиція вітати всіх, хто тільки прийшов до нас — наших новачків! В п'ятницю, 21 вересня, вранці нові учні, вчителі та співробітники гімназії були приємно здивовані прикрашеними на їх честь кабінетами та підготовленими для них плакатами та вітаннями.

Новачки пройшли квести, щоб краще познайомитися з усіма у гімназії, наприкінці яких отримали від директора подарунки. Першокласники взяли участь в естафеті та конкурсах разом із одинадцятикласниками. Ці веселі "Веселі старти" закінчилися урочистою посвятою, привітаннями Директора школи та врученням значків гімназиста. А на полуденок всіх чекали запашні пироги на честь свята!

Загалом, День Новенького 2018 був насичений подіями, веселощами та сюрпризами для наших новеньких гімназистів. Тепер вони — частина нашої гімназійної родини. Впевнені, що їм із нами сподобається!

Святошинська гімназія рада вітати новеньких серед СВОЇХ!