/ Новий міжнародний проект стартує з вересня

Сер24

Новий міжнародний проект стартує з вересня

Днями поповнилася колекція арт-проектів кафедри "Культура і Час" на платформі eTwinning. З осені в Святошинській гімназії розпочнеться новий проект "ART autographs" ("Мистецькі автографи").

Авторкою проекту є завідувачка кафедри КІЧ Наталія Миколаївна Височинська, а Святошинська гімназія є його фаундером (упорядником). Цього разу нашими колегами-партнерами стануть учні та вчителі зі шкіл Румунії та Туреччини.

ПРО ПРОЕКТ "ART autographs"

Проект "ART autographs" присвячено сучасному мистецтву. Але не абстрактному, а сюрреалістичному, загадковому. Досвід показав, що гімназистам дуже подобається дізнаватися всілякі мистецькі секрети.

Старшокласники Святошинської гімназії разом із кураторкою міжнародних проектів Наталією Миколаївною дізналися про творчість багагатьох цікавих митців сучасності. Із результатами цих досліджень і підготовкою до уроків можна ознайомитись у електронній книзі "Автографи" за посиланням (авторка Наталія Височинська).

Проект "ART autographs" вже затверджено, і з вересня він стартує, добираючи ще зацікавлених закордонних партнерів.

Ось план майбутніх арт-досліджень для учнів Святошинської гімназії:

• Вересень — Знайомство партнерів;
  • Жовтень — конкурс логотипів проекту;
  • Листопад — "Імп-арт Мауріца Корнеліуса Ешера";
  • Грудень — " Чарівні острови Джима Уоррена";
  • Січень — "Жива ртуть. Сі Скотт";
  • Лютий — "Чарівні пальчики Айріс Скотт";
  • Березень — "Богині Чаба Маркуса";
  • Квітень — "Метафоричний реалізм Володимира Куша";
  • Травень — " Сюрр на полотнах Яцека Йерки";
  • Червень — Он-лайн конференція юних митців.

Вітаємо із новим починанням
і з натхненням чекаємо розвитку проектної діяльності!