/ Освітня подорож гімназистів до Бата

Сер16

Освітня подорож гімназистів до Бата

Наприкінці липня група гімназистів разом зі Світланою Юріївною (завідувачка Кафедри Іноземних мов) повернулися з двотижневої поїздки до літнього кампусу в місті Бат, що у Англії, і поділилися з нами дрібкою фото та вражень. Слово Світлані Юріївні:

Це найкраще місто у Британії, в якому я була. За два тижні діти мали безліч екскурсій, цікавих уроків та активностей. Лондон, Бристоль, Веллс, Стоунхендж... Було все - і нові друзі, і сльози прощання , і успішно складений іспит Trinity наприкінці курсу. Шкода, що подорож закінчилася...

Вітаємо гімназистів удома! І чекаємо на враження з перших уст вже у вересні :)

Про подорож гімназистів до Бата можна також почитати на сторінці нашого давнього партнера - агенції "Вивчай, освіта за кордоном", де розміщено кілька публікацій і альбомів про наповнення мандрівки, екскурсійну та навчальну програму. Далі ви знайдете фото та скріни-звіти з подорожі.