Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ ОЛЕНА КОКОША в рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Новини

 Лип06

ОЛЕНА КОКОША в рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Текст-подяка від випускникці 2018 року Кравцової Каті для вчительки англійської мови Олени Анатоліївни Кокоші.

***

Сьогодні я вже офіційно не школярка, а випускниця НВК “Святошинська гімназія”. І озираючись назад, на своє шкільне життя, я розумію, що серед усіх вчителів, яких я дуже поважаю і яким щиро вдячна, є одна дуже особлива для мене людина. Щодня впродовж шкільних років я приходила на уроки до надзвичайно доброї і вже рідної вчительки англійської мови. Вона взяла мене “під крило” у першому класі і аж до випуску була лагідним свідком всіх моїх зовнішніх та внутрішніх перетворень. Тому я відчуваю потребу написати про неї — і для неї.

Звісно, про Кокошу Олену Анатоліївну варто розповідати англійською. Писати їй подяки мовою Шекспіра, співати дифірамби на зразок Бітлів та звеличувати як англійську королеву. Хоча не так: королева Англії нічого не зробила для мене, а ця людина вчила мене 11 років. Тому саме Олені Анатоліївні я дякую за уроки англійської, а також:

ДЯКУЮ за відданість своїй справі

Олена Анатоліївна ніколи не робить щось наполовину.

Вона завжди готова до уроків: у її записничку детально прописано плани кожного заняття, а завдання підібрано на всі смаки. Для тих, хто хоче поповнити вокабуляр, у неї знайдеться гра з новими словами, а для тих, хто прагне розім’яти мізки — вправи з граматики. У неї також завжди є кілька запасних екземплярів матеріалів для тих, хто звик все губити.

І хоч вона була “лише вчителькою англійської мови”, проте турбувалася про нас всіх як мама. І так само чисто та щиро вірила в добро і найкраще в кожному з нас.

ДЯКУЮ за захоплення Туманним Альбіоном

Перша тема з англійської у четвертому класі була “London is the capital of Great Britain”. Після місяця лондонських легенд, віртуальних «прогулянок» столицею Великобританії, презентацій, історичних фактів (а ще любові Олени Анатоліївни до англійської мови та вмінню надихати!) я вирішила підкорити Лондон та стала колекціонеркою всього «англійського».

З того часу минуло 7 років, а мій ранок досі починається з чаю, завареного в улюбленій чашці з Біг-Беном ;)

ДЯКУЮ за душевне тепло та доброту

У неї ніжний голос і м'який підхід до кожної справи, до кожного учня, навіть до кожного конфлікту!.. Вона зізнається, що не вміє кричати. Також Олена Анатоліївна ні на кого довго не ображається.

Дехто може назвати такі риси слабкостями, але я вважаю це її чарівними уміннями. І справді Олена Анатоліївна настільки терпляча, щира та чуйна, що створюється враження, ніби вона зійшла зі сторінок книжки з казками, де обов’язково була б хрещеною феєю (схожою на ту, що в діснеївській “Сплячій красуні”).

ДЯКУЮ за терпіння та наполегливість

Ще рік тому я ненавиділа писати шкільні твори. І саме з англійською завжди затягувала здачу есе. Я була тою, хто завжди приєднувався до списку двієчників, які «забули зошит вдома», «загубили аркуші з домашньою роботою» та «прослухали тему для твору». Кожен раз Олена Анатоліївна по-доброму сварилася і наполягала на виконанні завдань. Якби вона просто ставила двійки, то я б ніколи не написала лист у ЗНО з англійської мови на 13 із 14 балів. Це все завдяки тому, як спокійно, але наполегливо Олена Анатоліївна “витягувала” з мене домашні твори, як домагалася того результату, яким я сьогодні пишаюся. І хочу, щоб вона пишалася теж.

ДЯКУЮ за справжність

Олена Анатоліївна належить до тих рідкісних людей, які завжди справжні. Без ролей і масок. І цим можна пишатися. З цього хочеться брати приклад!

Торік Олена Анатоліївна взяла під опіку другокласників. У перші осінні місяці після уроків у молодшій школі вона приходила до нас і зворушено розповідала: "Вони такі маленькі, я відвикла вже від малюків". І тоді я дивилась на неї і думала, що саме в цих розповідях, з цими малими, вона схожа на людину на своєму місці. Аж хотілося й сказати: “Ура! Ви нарешті з малими, які Вас любитимуть так ніжно, як Ви на те заслуговуєте”. Бо Олена Анатоліївна — щира, чуйна та безмежно терпляча — просто створена вчити молодших дітей, наставляти їх та взаємодіяти з ними.

Звісно, можна було б ще багато написати про Олену Анатоліївну... І якби у світі існувала машина часу, я б заново пройшла шкільний шлях, щоб довчити слова, які лінувалася вчити, написати есе, які чесно ненавиділа, і пізнати та відкрити для себе Олену Анатоліївну ще глибше.

Зараз мені б хотілося, щоб я на кілька років раніше це все усвідомила — тоді я могла би цінувати Олену Анатоліївну так, як вона того дійсно варта.

Тому мені лишається сказати одне: “Дякую Вам, Олено Анатоліївно. Всією душею!”

Інші публікації про вчителів та вихователів Святошинської гімназії:

– Наталія Генріхівна Ставропольцева https://goo.gl/cVQfA5
– Тарнавська Людмила Володимирівна https://goo.gl/ZgmMFf
– Гончаров Дмитро Миколайович https://goo.gl/xAanHj
– Обараз Лілія Леонідівна https://goo.gl/J55WVp
– Лі Марина Станіславівна https://goo.gl/w6GofE

– Маєрчук Світлана Юріївна https://goo.gl/pn343P
– Князева Ніна Миколаївна https://goo.gl/FXoeVi
– Мончук Олена Карпівна goo.gl/5VZVNJ
– Синицька Ніна Петрівна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id888.html
– Барановська Людмила Леонтіївна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1464.html
– Оксана Мазурак http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id861.html
– Маліков Юрій Володимирович http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id828.html
– Сталінська Наталія Анатоліївна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1488.html
– Бідношея Світлана Анатоліївна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1506.html
– Романенко Галина Михайлівна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1531.html.