/ Завідувачка кафедри на eTwinning-семінарі в Празі

Чер12

Завідувачка кафедри на eTwinning-семінарі в Празі

З 31 травня по 3 червня 2018 року у м. Прага (Чехія) пройшов міжнародний семінар від освітньої платформи eTwinning під назвою "United in Cultural Diversity" ("Розмаїття об'єднаних культур"), у якому взяла участь і Наталя Височинська, завідувачка кафедри "Культура і Час" Святошинської гімназії. Ми були запрошені на eTwinning Contact Seminar завдяки тим міжнародним проектам, які реалізували на платформі eTwinning протягом 2014-2018 навчального років. В заході взяли участь вчителі-практики, що дійсно застосовують метод проектів у своїй навчальній та фасилітаційній діяльності, а саме 44 представники із 13 європейских країн: Болгарія, Грузія, Італія, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Словакія, Україна, Хорватія, Чехія.

Під час семінару вчителі мали можливість опанувати нові технічні навички із користування сайтом eTwinning під час воркшопів, обмінятися досвідом та налагодити комунікацію з колегами-партнерами з інших країн. Саме так під час семінару народився новий культурологічний проект "Old Bricks with New Tricks", який зареєстрували представники NSS Чехії та України. Далі до нього долучилися ще Болгарія та Німеччина. Особливістю цього проекту є акцент на міжпредмені зв’язки та розвиток "навичок ХХІ століття".

Про проект "Old Bricks with New Tricks"

Окремим враженням під час цього семінару стала робота у чудовій, яскравій команді. Яку, звісно, буде продовжено з нового навчального року в рамках подальших міжнародних проектів на платформі eTwinning.

Святошинська гімназія щиро вдячна організаторам eTwinning Contact Seminar за можливості для українських і європейських вчителів, які вони створюють, за навчання, за відкриття і за ті проекти, які наповнюють життя гімназистів незабутніми враженнями від об'єднаності культур та країн.  Ми раді і горді співпрацювати з вами ось вже кілька років!

ДЛЯ ДОВІДКИ

• eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.