Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Воркшоп ''INSPIRING TEACHERS" ("Надихаючи вчителів")

Новини

 Тра01

Воркшоп ''INSPIRING TEACHERS" ("Надихаючи вчителів")

У середу Кафедра Іноземних мов Святошинської гімназії вперше провела великий воркшоп для вчителів, присвячений натхненню, творчості та креативним методам у роботі вчителів іноземних мов (і не тільки!).

Воркшоп “Inspiring Teachers” – це шість годин роботи, 5 спікерів-експертів, ігри, демонстрації і багато сміху. А ще більше – матеріалів та ідей, які учасники заходу відразу після воркшопу використали в своїй практиці навчання. В ході воркшопу “Надихаємо вчителів” наші спікери – професійні освітяни – поділяться секретами ефективної роботи вчителя іноземної мови, створення позитивної атмосфери на уроках, мотивації та натхнення учнів до навчання. Креативніть, гумор та постійний розвиток учителя – наші “три кити” події. Це було продуктивно, натхненно і атмосферно. Власне, заради цього ми і організували воркшоп. 

Відгуки учасників воркшопу “Inspiring Teachers”:

Неймовірне закінчення робочого дня середи з командою однодумців та професіоналів СВОЄЇ СПРАВИ. Дякую Святошинській Гімназії — за організацію та проведення даного тренінга — ВИСПРАВЖНЯ КОМАНДА КРЕАТИВНИХ, НАДИХАЮЧИХ ТА ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ!

(c) Natasha Dolzhenkova.

"Inspiring Teachers workshop — Done I want to say thank you to Светлана Маерчук-Святогор for organizing such an inspiring event and thank you for inviting me as a speaker! #BeExpert in Teaching!"

(c) Yulia Kuzenko

"Sharing experience at the workshop "Inspiring Teachers. Надихаючи вчителів". #teachersmatter Lots of thanks to Svitlana Maierchuk-Svyatogor for the perfect educational event!!!"

(с) Vladyslav Kachur

Ми щиро вдячні учасникам та спікерам нашого воркшопу за ту неймовірну атмосферу, яку ми разом учора створили під час заходу. Натхнення? Креативність? Гумор? Це все було з нами протягом 5+ годин!

Для Кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії цей воркшоп — це перша спроба вивести наші освітні заходи на мастабніший рівень. І спроба вдалася! Ми й далі плануємо проводити подібні заходи для освітян Києва та України, аби розвивати нашу освіту та її методологію разом.

Пишаємося нашої DREAM TEAM! 
В добру путь!

Альбом зі світлинами з воркшопу "Inspiring Teachers"

Сторінка події у мережі Facebook