/ Національна конференція eTwinning plus

Тра21

Національна конференція eTwinning plus

21 травня 2018 року відбулася Національна конференція eTwinning plus, від Святошинської гімназії її відвідали Генеральна директорка Опімах Наталія та завідувачка кафедри "Культура і Час" Наталія Височинська.

Під час конференції учасники та організатори:

• презентували найкращі проекти року,
  • нагороджували проекти, які отримали Європейську відзнаку еTwinning Еurope Quality label та Еurope Prize,

• пройшли цікаві воркшопи "Покоління Z" (про сучасних дітей) та "3D modeling and use 3D technology in different subjects and eTwinning projects" ("3D-моделювання та використання 3D-технологій у викладанні різних предметів та в проектах eTwinning").

За підсумками конференції ми вітаємо команду Святошинської гімназії із 5 відзнаками eTwinning Еurope Quality label. І дякуємо платформі eTwinning за насичений яскравий день, і за ті можливості міжнародної співпраці, які ви відкриваєте для школярів усього світу!

Офіційний сайт проекту eTwinning plus в Україні — http://www.etwinning.com.ua