/ Делегація зі Швейцарії у Святошинській гімназії

Квiт18

Делегація зі Швейцарії у Святошинській гімназії

В п'ятницю до Святошинської гімназії завітали тренери з Kinderdorf Pestalozzi (м. Троген, Швейцарія). Це були ті самі тренери і викладачі, до яких наші старшокласники їздили на Міжнародний Молодіжний Форум торік та цієї весни, а учні середньої школи – в літній табір. Швейцарські викладачі приїхали подивитися Киів, налагодити нові контакти, відвідати друзів, і, звісно, не могли не завітати до нас.

Зустріч гостей пройшла дуже тепло, багато дітей прибігло привітатися зі знайомцями, поговорити про життя англійською. Навіть, другокласники, до яких наші гості завітали лише на мить, були готові включатися в діалог.

Міжнародний чемпіонат із футболу

Спочатку в програмі зустрічі гостей був футбол :) Справа у тім, що швейцарці приїхали до нас двома групами. Тому, поки ми чекали другу половину тренерів, викладачі-чоловіки приєднались до шестикласників, щоб пограли у футбол. Гімназисти були задоволені новими гравцями і кричали, що "В нас міжнародний чемпіонат!"

Екскурсія по Святошинській гімназії

Далі гості мали екскурсію школою — екскурсоводами працювали семикласники. Діти дуже достойно підготувалися і проявили себе: вони розповідали додаткову інформацію, сміливо і грунтовно відповідали на питання, навіть, спонтанно заспівали та потанцювали всі разом в кабінеті англійської мови.

Дискусія на освітні теми з адміністрацією гімназії

Потім гості зустрілись з адміністрацією. Після презентації про Святошинську гімназію обговорювали:

• особливості освіти в Україні та Швейцарії,
  • методи викладання,
  • обов'язкові шкільні предмети та факультативні заняття,
  • шкільне навантаження та багато іншого.

Зустріч минула дуже тепло і невимушено. В фіналі гості дякували за насичений візит та гостинність.

Дякуємо всій гімназійній родині, яка у день зустрічі гостей працювала як згуртована команда — від адміністрації та гімназистів і до кухні та персоналу! Дякуємо Ользі Володимирівні Пузі за звіт та фото візиту швейцарської делегації. Звісно, як Святошинська гімназія, так і наші швейцарські знайомі, будемо далі підтримувати з'язок і співпрацю.

Новина про участь гімназистів у Міжнародному Молодіжному Форумі 2018 у Швейцарії — http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1663.html.