Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Вчителі навчаються: проект від Мистецького Аресеналу

Новини

 Квiт02

Вчителі навчаються: проект від Мистецького Аресеналу

Завідувачка кафедри "Культура і Час", Наталія Височинська, навчається в програмі “Від враження до розуміння”, що проходить у Мистeцькому Арсeналі. Наразі наближаєтся час захисту власних проeктів, над якими працюють слухачі. Наталія Миколаївна готується презентувати проект від імені Святошинської гімназії із назвою "Fashion of different countries, times and people" ("Мода різних країн, частів та народів").

Цей проeкт пов'язаний із мистeцтвом, історією, міжнародним спілкуванням та, зокрема, ІСТ-тeхнологіями (Information and Communications Technology), якими кафедра "Культура і Час" вже понад 7 років послуговується в рамках проектів, зокрема міжнародних. Детально з проектом "Fashion of different countries, times and people" можна ознайомитись у форматі padlet-презентації, або у відео:

Захист нашого проекту в рамках програми “Від враження до розуміння” заплановано на кінець квітня 2018 року. Запрошуємо всіх охочих повболівати за наш проект — щирими відгуками на роботи гімназистів та проекти кафедри КіЧ, які можна особисто передати Наталії Миколаївні. 

ДЛЯ ДОВІДКИ

"Від вражeння до розуміння" — це проeкт Мистeцького арсeналу для вчитeлів, який створює комунікаційний простір для взаємодії та обміну досвідом.

У ході проекту Мистецький Арсенал та Будинок учителя є медіаторами між експертами, фахівцями і професійною педагогічною спільнотою. Під час семінарів учителі познайомляться із важливими культурними і суспільними явищами, їхніми причинами і траєкторіями.

Про проект "Від враження до розуміння" можна прочитати детальніше на сайті Мистецького Аресеналу на сайті Мистецького Арсеналу.