/ "Шоу талантів Святошинської гімназії"

Вер24

"Шоу талантів Святошинської гімназії"

Гімназія шукає приховані таланти!

Не секрет, що у Святошинській гімназії кожен гімназист – скарбниця талантів. Вже відкритих і ще прихованих. Аби відкрити нові таланти, а потім відкрито ними пишатися, за інціативи учениць 5-го класу, було вирішено провети в гімназії шоу талантів.

Тож, до уваги гімназистів!

• 5-7 клас: ви маєте унікальну нагоду стати УЧАСНИКАМИ шоу талантів!

Для цього необхідно зарєєструватися до участі у таблиці, котру ви знайдете на дошці оголошень. Найближчим часом пройде жеребкування, під час якого буде визначено, яке саме завдання має підготувати кожен, хто записався і тим самим заявив свою кандидатуру на участь у шоу. Ви зможете підготувати соло-виступ або ж зібрати творчу команду.

Категорії для прояву талантів:

- «ТАНЦІ» - в цій категорії ви маєте підготувати танцювальний номер і показати його;
- «ТВОРЧІСТЬ» - у цій номінації вам необхідн увімкнути фантазію і написати твір, вірш, зспівати пісню або поставити виставу (сценку) за якимось твором;
- «ФОКУСИ» - якщо вам випала ця номінація, то ви маєте показати два (або більше) смішних фокуси.

• 8-10 клас: вас запрошуємо до журі «Шоу талантів Святошинської гімназії»

На ролі ведучих «Шоу талантів Святошинської гімназії» було попередньо запрошено учениць 11-го класу Кириченко Наталію та Лікаренко Тетяну. Точні дати проведення шоу буде оголошено протягом найближчого часу.

Пам‘ятайте: талановиті люди завжди талановиті в кількох речах.

І сміливіше вносьте своє ім’я у список конкурсантів!