/ Святошинська гімназія запрошує: воркшоп “INSPIRING TEACHERS”

Бер18

Святошинська гімназія запрошує: воркшоп “INSPIRING TEACHERS”

Кафедра Іноземних мов Святошинської гімназії вже кілька років проводить семінари-тренінги для вчителів-англійців району. І з кожним разом учасників ставало все більше і більше... Тож наші натхненні вчителі вирішили організувати захід більшого формату – великий воркшоп на 300 осіб. І присвятити його темі натхнення “INSPIRING TEACHERS”.

Ми підтримуємо цю ініціативу і просимо усіх наших читачів, колег та партнерів поділитися інформацією про воркшоп із людьми, яким він буде цікавий. Участь безкоштовна!

Освітній воркшоп “INSPIRING TEACHERS” буде корисним насамперед для:

• Вчителів англійської та інших іноземних мов;
  • Директорів освітніх закладів;
  • Викладачів університетів.

Запрошуємо на захід також учителів інших гуманітарних предметів. Оскільки наш досвід семінарів-тренінгів показує, що наші підходи та методи навчання легко адаптуються для різних предметів – і для учнів/студентів різного віку.

Отож, на воркшопі ми поговоримо про:

• Ігрові методи навчання, які гарантовано включають учнів у роботу;
  • Методи індивідуальної, парної, групової роботи на уроках;
  • Технології підготовки учнів до міжнародних іспитів;
  • Мотивацію учнів та студентів до навчання (не лише на уроках англійської);
  • Творчість, гумор та “шалений креатив” як інструменти вчителя.

Зверніть увагу на спеціальних гостей-спікерів воркшопу: професіонали із Освіторія, Cambridge Press Ukraine та знані освітяни!

Одним словом, ми гарантуємо, що кожен учасник піде з нашого воркшопу підуть з багажем методів та ідей, які вже з понеділка можна буде використати в своїй практиці.

Чекаємо на вас із натхненням – і для натхнення!

Повну програму ви знайдете на сторінці заходу у Facebook https://www.facebook.com/events/829398633933386/.

З будь-яких питань щодо участі у воркшопі звертайтеся до організаторів: Світлана Юріївна Маєрчук, голова Кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії.