/ Школа без сміття: приєднуємось до ініціативи

Лют25

Школа без сміття: приєднуємось до ініціативи

В п'ятницю, 23 лютого 2018, в Святошинській гімназії пройшли лекції для старшої та середньої школи від організації Україна БЕЗ сміття. На лекціях гімназисти дізналися про те, які існують види відходів, особливості їхньої переробки та сортування, а головне — зрозуміли навіщо потрібно це робити.

Окрім цього, до нас завітали представники компанії Polpharma — і подарували гімназії охайні та зручні контейнери для сортування, макети клітини та людського мозку, виготовлені з біо пластику, та плакати, присвячені переробці та сортуванню сміття. Протягом року ця організація буде щомісяця забирати у нас зібрані, відсортовані відходи.

Світлинам та звіту із місця подій ми завдячуємо нашій натхненній вчительці географії Кірі Вікторівні Бобко. З усіх питань щодо екологічних ініціатив у гімназії звертайтеся до неї.

Запрошуємо вам разом із нами приєднатися
та підтримувати ініціативу «No waste school“ ("Школа без сміття")!

Вперше цю новину було розміщено на сторінці Святошинської гімназії у Facebook https://www.facebook.com/sv.gymnasium/. Приєднуйтесь до наших читачів і будьте в курсі останніх подій в садочку та школі гімназії!