/ Софія Кушнерчук у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Лют19

Софія Кушнерчук у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Допоки вся Україна радіє перемогам наших олімпійців, ми у Святошинській гімназії теж маємо гімназистів та перемоги, якими захоплюємося, пишаємося і ділимося з вами.

Сьогодні у рубриці #святошинська_гімназія_пишається ми з гордістю хочемо розповісти вам про Софію Кушнерчук, ученицю 7 класу, яка в січні 2018 року отримала звання “Найкращого воротаря” на турнірі в Закопане (Польща). Вже заінтриговані? Тоді запрошуємо познайомитись!

Софія Кушнерчук навчається в сьомому класі Святошинської гімназії. Про неї відгукуються як про дуже працьовиту, добру, товариську дівчинку, яка віддана друзям і... команді. Юнацькій футбольній команді “Чайка”, в якій Софія – єдина дівчина і незрівнянна воротарка. При цьому вона ще й намолодший гравець у команді!

В гімназії про захоплення дівчинки футболом знають і поважають – як у класі, так і за його межами.

Однокласники розповідають, що Соня дуже гарний друг: вона завжди відгукується на прохання допомогти чи щось порадити, опікується новенькими, “мріє товаришувати з усіма на світі” :). При цьому діти наголошують її спортивний характер. Мовляв, вона “сильна та вперта особистість”, яка йде до мети, навіть якщо та не дається заввиграшки.

Вчителі, зі свого боку, поважають Софію за скромність та сумлінність. Вважають її людиною, яка “...має свою думку і позицію із будь-якого питання... Вона завжди дослухається до думки інших, але якщо треба, то в своїй позиції не прогинається”.

І, власне, саме час повернутися до здобутків, про які ми згадали на початку допису – до перемоги у Закопане та звання “Найкращого воротаря”.

У січні Софія разом із командою відвідала змагання у Закопане (Польща). Це був Дитячо-юнацький турнір Східної Європи з футболу, в якому взяли участь команди з Угорщини, Польщі, Словаччини та України. У змаганні українська команда посіла перше місце, а сама Софія Кушнерчук отримала золоту статуетку “Найкращого воротаря турніру” (“Najlepszy bramkarz”).

Ми щиро вітаємо Софію та її родину із цими перемогами! Такі досягнення – це не один день наполегливої праці, сила силенна душевних зусиль та взаємної підтримки. Захоплюємося вашою родиною!

Ми знаємо, що в майбутньому Софія хоче бути футбольним тренером. І що мріє створити власну спортивну школу. З боку Святошинської гімназії ми від душі підтримуємо і будемо підтримувати її в цих прагненнях та майбутніх здобутках.

Вперед, до нових вершин!

Вперше цю новину було розміщено на сторінці Святошинської гімназії у Facebook https://www.facebook.com/sv.gymnasium/. Підписуйтесь на наші оновлення, щоб бути в курсі найсвіжіших подій із життя школи та садочка Святошинської гімназії!