/ Футбольний чемпіонат - 2013

Вер16

Футбольний чемпіонат - 2013

Якщо гімназист каже вам «Я люблю футбол», у 98% це значить, що він любить грати у футбол. Навіть якщо гімназист – дівчинка. Цього року в футбольному чемпіонаті Святошинської гімназії, який стартував 11 вересня 2013 року, бере участь аж сім дівочих команд, існує три ліги, а фінал обіцяє стати затятим та видовищним.

Новий навчальний рік приніс учням Святошинської гімназії також нову радість – кльове, суперове і найкраще в світі футбольне поле! А тому осінній Футбольний чемпіонат викликав ажіотаж та натхнення небачених розмірів.

В рамках чемпіонату гімназії ми маємо три ліги:

- Старшу – а це 4 збірні команди з капітанами-старшекласниками; кожна з команд носить назву за аналогією до одного з відомих світових футбольних клубів, як то Челсі або Динамо;
- Хлопців – де грають учні 3-5 класів;
- Дівчат – де грає 7 (СІМ) команд, сформованих з учениц 3-7 класів; дівочі команди розподілено на дві підгрупи, переможиці кожної зустрінуться у півфіналах.

Щодня в гімназії проходить 2 гри: о 14:30 та о 15:00. Головний арбітр змагань – Гончаров Дмитро Миколайович. Головний суддя, спортивний психолог та модератор конфліктів на полі – Валентина Едуардівна, завуч старших класів.

Фінальний матч старшої ліги буде зіграно
під час осіннього ярмарку 5 жовтня 2013 року.

Запрошуємо всіх небайдужих до гри чи до гравців на перегляд матчів. Шалені емоції вам гарантовано!

Футболістам же і футболісткам бажаємо продуманих прицільних перемог!