Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Уроки української літератури продовжуються в театрі

Новини

 Січ05

Уроки української літератури продовжуються в театрі

Які твори української літератури відкладаються в пам'яті на десятиліття? Ті, які ми проживаємо разом із персонажами, яким співчуваємо, за яких щиро вболіваємо... І театральне мистецтво цьому неабияк сприяє! Саме для закріплення матеріалу з української літератури старшокласники цієї зими зачастили до театру разом із Лілею Леонідівною Обараз — вчителькою мови та літератури Святошинської гімназії. Тож скоро вони стануть не просто театралами, але найкращими радниками з питань вистав у столиці, а ми поки що поділимося із вами світлинами з цих культурних виходів. 

На початку зими десятикласники відвідали п'єсу "Перехресні стежки" за мотивами однойменної повісті І. Я. Франка, яку раніше вивчали на уроках української мови та літератури. Там на них чекав "...вир життєвих емоцій та переживань, чудове художнє оформлення сцени, яскраві візуальні ефекти, музика, яка вдало підсилювала драматичну напругу п'єси..." Самі ж вони додали до цього світй добрий настрій, пречудове почуття гумору і гарантували собі незабутній вечір :)

А вже іншим разом ані сніг, ані мороз не спинили наших восьмикласників на шляху до Молодого театру. Там на них чекала вистава, яку на сцені Молодого грали вже понад 400 разів — "Сватання на Гончарівці". І кожного разу показ минав зі сміхом та оваціями. Як, власне, і того зимового вечора, коли гімназисти завітали туди у 400+ раз.

Тож, якщо маєте час та натхнення, ласкаво просимо на виставу. Восьмикласники переказують своє захоплення і танцями, і піснями, і — найбільше! — жартами та щирим українським гумором. І гарантують культурну насолоду та гарний настрій.

Чекайте нових звітів від наших театралів!