/ Вересневі іменини в гімназії

Вер14

Вересневі іменини в гімназії

6 вересня старшокласники Святошинської гімназії повернулися в минуле, щоб привітати ученицю 10-го класу з Днем Народження, котрий вона відзначала ще 23 серпня. На перервах протягом дня Даша отримувала від різних людей кумедні завдання, які мала виконати в обмін на фото з невідомими літерами.

Наприклад, мавпуючи, сфотографуватися з однокласником та викласти фото в Instagram, або скласти смішний віршик на ходу, затанцювати та ін. З літер треба було скасти фразу «Happy Birthday, dear Dasha!»

На радість усіх учасників дійства Даша довго не могла зрозуміти, що відбувається. А потім, вже на вечір, коли все таємне стало явним, були свічки, торт та привітання з колишнім Днем Народження. Дуже вчасні :)

Як це було: «очима організаторів»

«День був просто неймовірний! Спочатку Даша почала отримувати різні кумедні завдання і виконувати їх, навіть не знаючи для чого це)) Здогадалася, тільки коли зібрала слово birthday! На полуденку запалили свічки, ми сказали їй свої побажання і їли торт з дитячим шампанським. Коли майже всі розійшлися, ми замотали Дашу в гірлянду і влаштували фотосет)) це було просто прекрасно!"

Як це було: «очима екс-іменинниці»

Коли я збиралась до школи, я і уявити собі не могла, що на мене там чекає. Після другого уроку до мене підійшла Наташа зі шматочком паперу, на якому було написано завдання: пострибати вперед, назад, вліво, вправо. Я погодилася його виконати, чом би і ні.  Вона дала мені листок з фотографією, і на ній був Микита і тримав у руці літеру. На моє питання "Що це таке?", вона відповіла "Ти виконуєш завдання, отримуєш літери, а потім на тебе чекаю сюрприз".

Я бажаю кожному пізнати таки відчуття. І мати людей, котрі зроблять ЦЕ для вас

Таке відбувалося кожну переву, до мене підходили різні люди, я виконувала завдання, вони записували все на камеру та фотографували мене. Я назбирала вже достатньо букв, там майже вийшло склази слово "Happy", але навіть після цього я не второпила, до чого вдедеться.

Під кінець дня я отримала всі букви, я ж з вогнем в очах побігла до класу складати слова.

Розклала все на парті, складаю, і бачу "Happy Birthday, dear Dasha". Я почала стрибати і швидко всіх обіймати. Така вся щаслива пострибала на полуденок. А там... почула звуки дудочок, і спів "happy birthaday to you…." З-за дверей виходить Микитка з тортом та свічками... я від щастя ледь не заплакала!

Хочу подякувати за цей незабутній день, за таке масштабне та грандіозне вітання. Про таке можна тільки мріяти. Любі мої, я ду-у-уже ціную те, що ви для мене зробили!))"