Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Семінар для вчителів Святошинського району

Гру01

Семінар для вчителів Святошинського району

У середу, 22 листопада, в Святошинській гімназії пройшов практичний семінар-тренінг для вчителів англійської мови Святошинського району. Захід із назвою “How to encourage students to learn” було присвячено технікам та методам, які допомагають заохотити учнів до навчання (не лише на уроках англійської мови). Організатори та ведучі — Кафедра Іноземних мов Святошинської гімназії.

Коментар голови Кафедри щодо заходу:

Протягом понад двох годин ми ділилися цікавими інтерактивними методами викладання англійської, які самі активно використовуємо на уроках із гімназистами. Усі гості залишилися дуже задоволеними. Приємно було бачити, що вони сповнені натхнення та нових ідей!..

Це вже 5-й масштабний семінар, який об'єднує вчителів-іноземців району і проходить на базі гімназії. На захід завітали також представники Cambridge University Press, WinWin Cambridge Centre, методист Святошинського РУО Андрушко Тетяна Олександрівна.

Захід проходив англійською мовою. У підсумку гості просили проводити подібні заходи регулярно. І, звісно, наші "іноземці" погодились :) Дякуємо гостям та учасникам за щирий інтерес, включеність у процес та сфокусовану робочу атмосферу. Із захопленням дякуємо нашій Кафедрі Іноземних мов за натхення не лише гімназійної родини, але й всього району.

Ви — наша DREAM TEAM!