/ Наша гордість: вітаємо випускників-2013!

Сер01

Наша гордість: вітаємо випускників-2013!

Цього року Святошинська гімназія з гордістю відсвяткувала свій перший випуск 11-го класу. Наші любі діти показали дуже достойні результати ЗНО та вступили до кращих університетів. Ми вами дуже пишаємося і вітаємо від усього серця!

Максим Садовський

– найзагадковіший чоловічий персонаж Святошинської гімназії. Чудовий гравець у «Мафію», відкрита та щира особистість, Максим вступив до КНУ ім. Т. Г. Шевченка, на спеціальність, котра дозволить йому продовжити справу батьків – міжнародна економіка.

Олександра Осейко

- – яскрава особистість. Відзначилася найвищим показником ЗНО. За іспит з англійської мови вона отримала 197 балів. Ми вітаємо Сашу зі вступом на бюджетну форму навчання о НаУ «Києво-Могилянська академія», Факультет Суспільних Наук та Технологій.

Олександра Зубар

– улюблениця всіх маленьких школярів та яскрава акторка, засновниця традиції танцювальних флеш-мобів у Святошинській гімназії. Вступила до НТУ «КПІ» до Видавничо-поліграфічного інституту на спеціальність «PR та зв’язки з громадськістю».

Ксенія Хандусь

– дівчина, котра ніколи не здається, і має вогнепальну зброю у якості хоббі. Вона вступила на омріяну спеціальність – фінська мова – до КНЛУ (Київський Національний Лінгвістичний Університет, колишній Інститут Іноземних Мов). Від душі бажаємо Ксюші якнайшвидше розширити список скандинавських країн, котрі вона скорила своїми розумом та красою!

Ігор Шегеда

– відмінник навчання, переможець районних та міських олімпіад, музикант, співак, футболіст. Ігор отримав золоту медаль і склав 4 іспити ЗНО із рекордною кількістю балів (770). Хопець був рекомендований до зарахування на бюджетну форму навчання у всіх ВНЗ, куди подав документи. Але 8 вересня він вирушить до м. Кентенбері (Велика Британія) для отримання подальшої освіти. Бажаємо йому успіхів!

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!
Ви завжди будете РІДНИМИ для гімназії!