Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Business English (Ділова Англійська) в 10 класі

Новини

 Лис01

Business English (Ділова Англійська) в 10 класі

З вересня 10-класники Святошинської гімназії по кілька разів на місяць мають заняття із ділової англійської мови, де занурюються в діяльність найвідоміших світових компаній та корпорацій. А заодно опановують нові навички та лексику, які знадобляться нашим амбітним майбутнім мільйонерам.

Як проходять заняття із BUSINESS ENGLISH в 10-му класі?

Наприклад, якщо тема уроку “Job Interview“, то хтось із претендентів на посаду обов’язково скаже: "Дайте мені, будь ласка, папірець, на якому я напишу, скільки хочу отримувати на рік, і будемо вважати, що ми домовились..."

Тож ділову англійську мову гімназисти опановують із гумором і ґрунтовною роботою лексикою та новими контекстами. Гості уроків кажуть, що заняття завжди проходять не лише ефективно, але й ефектно. І для 10-класників то найвища похвала.

На світлинах: урок “Job Interview“діалоги зі співбесіди, де одразу видно, хто грає роль босів. Кажуть, репетиція перед великим майбутнім ще нікому не завадила :)

На фото: перебіг свіженького заняття на тему "Nike". Під час уроку директори, акціонери та маркетологи вели затяті словесні баталії з різних питань. А потім ще й конкурентів із компанії Adidas запросили до дискусії. 

І наостанок гімназисти отримали серйозне домашнє завдання: написати скаргу до корпорації про неякісну продукцію. Чекаємо палких письмових робіт :)

Вперше цю новину було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії у соціальній мережі facebook. Доєднуйтесь до наших читачів і щодня слідкуйте за оперативними новинами у школі та садочку гімназії. 

ДАЛІ БУДЕ!