Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ 5 Європейських Знаків Якості за міжнародні проекти

Лис06

5 Європейських Знаків Якості за міжнародні проекти

Щиро раді вам повідомити, що в 5-ти міжнародних eTwinning проектів, у яких брали участь гімназисти та кафедра "Культура і Час", наша робота отримала винагороду "Європейський Знак Якості":

НАГОРОДЖЕНІ ПРОЕКТИ:

1. "Sharing our cultural emotions on world art heritage with European eTwinners" ("Ділимося враженнями щодо світового культурного спадку з европейськими еТвіннерами").
2. "Easter in our country and our school" ("Пасха в нашій країні та школі").
3. "Maths in my Cuisine" ("Математика на моїй кухні").
4 "Through my window I can see" ("Крізь моє вікно я можу побачити").
5. "Let's celebrate Diversitу" (Eurovision 2017) ("Святкуємо різноманіття". Євробачення 2017).

Європейський Знак Якості — це наступна після Національного знака якості відзнака. Ми вже писали (https://goo.gl/WuXuqc), що кафедра "Культура і Час" отрималa Національні знаки якості за 10 наших проектів. Наступним кроком у роботі на платформі eTwinning є те, що проекти розглядає Європейська служба підтримки. І лише тоді, коли ваші партнери теж отримали Знак Якості у своїх країнах, учасники отримують Європейський знак якості.

Тож, Європейський Знак Якості — це двостороння перемога, наша та наших партнерів у різних країнах світу. Вітаємо! І щиро пишаємося нашими талановитими гімназистами, а також кафедрою "Культура і Час" — Vysochynska Nataliia, Людмила Бердей, Svetlana Kalinichenko — яка доклала багато творчих зусиль для цих проектів і отримала гідне міжнародне визнання. Пишаємося вами!

Наводимо зміст листа від еTwinning:

"Congratulations! Your school has been awarded the European Quality Label for the excellence of the work in the eTwinning projects:
'Easter in our country and our school'
'Maths in my Cuisine'
'Through my window I can see'
'Let's celebrate Diversity (Eurovision 2017)
'Sharing our cultural emotions on world art heritage with European eTwinners'.

This means that your work, the work of your students and your school have been recognised at the highest European level.

As a result you will receive a certificate which you can attach to your website(s) and display in a prominent position in your school. Also, your project will be displayed in a special area on the European Portal at www.etwinning.net.

Once again congratulations on this unique achievement and I hope that we may meet at one of the eTwinning events during the year".