Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Що читають гімназисти: початкова школа

Новини

 Жов23

Що читають гімназисти: початкова школа

В #книжковій_рубриці на сторінці Святошинської гімназії в мережі Facebook ми пишемо про твори, які читають учні 1-4 класів під час літературних читань "На килимку" і про малюнки, ідеї, враження, які супроводжують ці читацькі посиденьки. Ми хочемо зібрати колекцію книжкових рекомендацій від початкової школи Святошинської гімназії, щоб всі охочі могли загорітися і почитати щось цікавеньке з дитячої української літератури. Сьогодні пишемо про фаворитів 2-А та 4-А класів. Ласкаво просимо у наш світ улюблених героїв та книжок!

2-А клас: від "Пригод в кукурудзі" до "Тореадорів з Васюківки"

З початком нового навчального року у 2-А класі продовжилися літературні читання “На килимку” разом із кураторкою Інною Вікторівною Правук. Яку книгу читати цього року? Звісно, там мають бути фантастичні пригоди. І смішинки. І персонажі такі, що хотілося б їх собі у друзі!.. Рішення прийшло блискавично. Це ж так можна описати лише твори Всеволода Нестайка!

Тож спершу другокласники прочитали “Пригоди в кукурудзі”. Далі взялися за “Тореадорів з Васюківки”. А тепер кажуть: "Будемо ще читати!"

Слухаючи історії, діти одночасно ставали ілюстраторами. Художньо зображали епізоди, які найбільше сподобалися.

   

У найближчих планах літературних читань -нові пригоди Павлуші та Яви, наших вже добре знайомих героів. Їх з нетерпінням очікують наші другокласники.

ДЛЯ ДОВІДКИ: Всеволод Зіновійович Нестайко - один із найбільш прославлених українських письменників і класик дитячої літератури. Всі його книги та оповідання відрізняються яскравими персонажами, веселими і захопливими пригодами, авторським гумором, а також повчальними історіями, які виховують у дітях тільки позитивні якості.

4-А клас: "Країна Мумі-тролів" під час казкових 10-хвилинок

Фінська письменниця та ілюстратор Туве Янсон вигадала світ дивовижних істот - і назавжди стала улюбленою казкаркою дітей усього світу. Учні 4 класу вирішили познайомитись з її твором "Країна Мумі-тролів". Для когось із дітей ці персонажі знайомі, а хтось зустрівся з ними вперше. Але учні з нетерпінням очікують казкові 10 хвилин уроку, щоб пережити з головними героями незвичні пригоди, у яких завжди перемагають дружба, відвага і любов.

Пригоршня цитат від Мумі-тролів для вашого настрою:

Хто їсть оладки з варенням, не може бути страшним та небезпечним.
*
- І все це нaлежить тобі? - зaтaмувaвши подих, прошепотів Чмих. - Тaк, доки я тут мешкaю, - голос Нюхмумрикa звучaв безтурботно. - Мені нaлежить усе, що я бaчу і що тішить моє око. Усенькa Земля, якщо хочеш…
*
На вершині танцював вільний весняний вітер, а довкруги простягався неозорий блакитний обрій. На заході губилося у далечі море, на сході зникала річка, в'юнячись поміж хребтів Самотніх Гір, на півночі, скільки сягало око, закосичились першою зеленню ліси, а на півдні з димаря будиночка Мумі-тролів клубочився дим - Мама Мумі-троля заварювала ранішню каву.
*
- Ми тепер багаті! - вигукувало Крихітне Звірятко. - Можемо купити собі автомобіль і ще більшу хату! - Ні, - заперечила Мама Мумі-троля. - Цей будиночок - найгарніший у світі, іншого нам не треба.
*

Вперше новини з #книжкова_рубрика було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії в Facebook. Там ви зможете стежити за нашими найсвіжішими подіями та новинами щодня. Долучайтеся!