Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ ВИПУСК 2017 у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Вер11

ВИПУСК 2017 у рубриці #святошинська_гімназія_пишається

Писати про випускників Святошинської гімназії – то для нас завжди велика приємність і гордість!

В рубриці #святошинська_гімназія_пишається на нашій сторінці в Facebook ми з гордістю розповіли читачам вам про наш п’ятий випуск, про гімназистів, які вже 1-го вересня 2017 року відкрили двері найкращих вишів України та світу, щоб продовжити шлях до своїх мрій. Ми з любов’ю стежимо за їхніми досягненнями, захоплюємося їхніми відкриттями і завжди раді бачити їх в гостях у Святошинській гімназії – як все ще “наших дітей”, проте вже добрих друзів.

Кожен із випускників 2017 року обрав спеціальність відповідно до своїх талантів та здібностей і продовжить навчання в таких закладах:

• Гордій Єлизавета — School of Form, a part of the University of Social Sciences and Humanities (Poland), Visual communication, design;
  • Дерев’янчук Дар’я — Національний університет «Києво-Могилянська академія», Міжнародні відносини, суспільні комунікаціїта регіональні студії;
  • Меліченко Микита — КНУ ім. Тараса Шевченка, Міжнародні економічні відносини;
  • Струков Максим — КНУ ім. Тараса Шевченка, Інформаційні системи та технології;
  • Катрич Дмитро — КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Малиновський Даніїл — НАУ, Право;
  • Дзеблюк Сергій — University of Toronto, Business Management;
  • Разінкін Михайло — Німеччина;
  • Михайлова Ольга — КНУ ім. Тараса Шевченка, Міжнародна економіка;
  • Шатілін Гліб — КНУ ім. Тараса Шевченка, Право;
  • Вакуліна Наталія — КНУТД, Готельно-ресторанна справа.

Дякуємо вам, дорогі учні, за те, що були з нами протягом усіх цих років, за наснагу, відкриття та дружбу. Бажаємо вам успіхів у розвитку особистісному і професійному. Нехай ваші найсміливіші мрії здійснюються і ведуть вас до надзвичайного майбутнього!

Ми вас любимо і ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!