Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Світлана Бідношея в рубриці #запрошуємо_познайомитись

Новини

 Вер05

Світлана Бідношея в рубриці #запрошуємо_познайомитисьВ п’ятницю, 1 вересня, Святошинська гімназія вже вкотре відчинила свої двері першокласникам — милим, чудовим, чарівним і трошки схвильованим. А як інакше?! Адже для них це був надважливий день, точка відліку їхнього шкільного життя!

Ми вирішили скористатися цією нагодою, щоб розповісти вам про вчительку нашого 1 класу — Світлану Анатоліївну Бідношею. Запрошуємо познайомитись!

ТРІШКИ ПЕРЕДІСТОРІЇ

Світлана Анатоліївна, вчителька вищої категорії, працює в Святошинській гімназії вже 8 років. Наприкінці травня вона випустила свій другий четвертий клас у наших стінах. Творча, відкрита, доброзичлива, вона дуже любить свою роботу і постійно розвивається. Світлана навчається в центрі Марії Монтессорі, в Інституті Педагогіки на різноманітних майстер-класах, є студенткою освітньої тренінгової платформи із засвоєння методики критичного мислення у викладанні різних предметів, вивчає англійську та цікавиться багатьма іншими речами.

А здобуті нові знання Світлана Анатоліївна одразу ж вплітає в навчальний процес.

І якщо під час навчального року ви уважно стежили за оновленнями на нашій сторінці, то знаєте, що в її класі що не тиждень – то цікавинка: проекти, презентації, творчі занурення на дно океану, в рекламну індустрію, в казкові подорожі тощо. Всього й не згадати! Не дарма колеги про неї кажуть:  

Їй нецікаво провести звичайний урок, їй завжди хочеться чогось надзвичайного!.. Вона не лише дає дітям інформацію – вона вміє показати їм практичну цінність, яку ці знання принесуть в їхні життя

У житті поза школою Світлана Анатоліївна – людина натхнення. Вона має багато хобі, проте береться до роботи тільки тоді, коли має до того внутрішній поштовх. Буває, що може в’язати без перерв, аж доки не побачить готовий результат. Буває, що в супермаркеті побачить незвичний продукт – і вже ввечері сім’я смакує нову страву, приготовану за творчим (щойно винайденим!) рецептом. Її енергії вистачає і для творчих уроків, і для хобі, і для сім’ї!

Ще одне захоплення Світлани – книги. Її улюблені автори:

  • Ірен Роздобудько ("Одного разу", "Ґудзик", "Все, що я хотіла сьогодні", "Якби" , "Амулет Паскаля");
  • Люко Дашвар ("Молоко з кров’ю", "Село не люди", "Мати все", "Рай.Центр", "Покров");
  • Януш Вишневський ("Самотність в мережі", "Повторення долі", "Бікіні").

Під впливом роману "Покров" Світлана Анатоліївна зацікавилась історією свого роду і зараз збирає матеріали про сімейний родовід.

Ми спитали нинішніх 9-класників, які були першими випускниками Світлани Анатоліївни в Святошинській гімназії, як вони сьогодні згадують свою першу вчительку. І діти жваво, майже наввипередки, стали ділитися спогадами:

- Вона добра і цікаво нас вчила…
- Іноді ми ходимо до неї в гості і вона розповідає, які ми смішні були, коли були маленькі!..
- Вона навчила нас ділитися і миритися. Завжди нас намагалася здружити, якщо ми сварилися, якщо плакали – заспокоювала… Ми часто бешкетували, але вона дуже рідко про це розповідала батькам.

Прагнення бути з дітьми в рівних стосунках, враховувати їхню думку, надавати їм право вибору — це ті риси, які роблять Світлану Анатоліївну особливою для її учнів та випускників.

А ще вона людина, яка знаходить творчі рішення для найбуденніших задач, гідно і серйозно ставиться до своєї роботи і вчить дітей так само ставитися до навчання. «Якщо Світлана Анатоліївна береться за якусь справу, то вона точно буде виконана на всі 100!», — кажуть про неї вчителі гімназії.

Рік за роком вона розкривається нам – набуває все більш витончених рис і педагогічної майстерності. Це – вчитель-професіонал. Вона постійно шукає нові методи і реалізує їх. Вона вміє створити на уроках ту атмосферу, в якій кожна дитина знаходить можливість розвивати свої таланти

А ще кажуть, що Світлана Анатоліївна дуже сучасна та просунута пані: вона «на ти» із технологіями, добре розбирається у он-лайн навчанні, аби мати доступ до ідей та ресурсів з усього світу. Одним словом, «ця людина ніколи не стоїть на місці».

Творча. Вольова. Автентична. Відповідальна та захоплена своєю справою. Вона не лише вчить, але й сама постійно навчається та розвивається. А власний приклад – то вже віддавна найкращий метод у педагогіці.

Дякуємо Світлані Анатоліївні за унікальну педагогічну майстерність та яскраву творчу енергію, які вона рік за роком дарує дітям, колегам та гімназії. Вітаємо її із новенькими першачками, які, безумовно, також стануть її найулюбленішими учнями. І від душі бажаємо — в добру путь!

P.S.

Новини про заняття в класі Світлани Анатоліївни, які раніше було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії в Facebook:

Вперше ця новина була опублікована на сторінці Святошинської гімназії в Facebook. Приєднуйтесь до нас, щоб стежити за оперативними новинами із гімназійного життя, освіти та психології!  

***

Інші публікації з рубрики «Запрошуємо познайомитись»: 

– Гончаров Дмитро Миколайович https://goo.gl/xAanHj
– Обараз Лілія Леонідівна https://goo.gl/J55WVp
– Лі Марина Станіславівна https://goo.gl/w6GofE
– Маєрчук Світлана Юріївна https://goo.gl/pn343P
– Князева Ніна Миколаївна https://goo.gl/FXoeVi 
– Мончук Олена Карпівна goo.gl/5VZVNJ
- Синицька Ніна Петрівна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id888.html
- Барановська Людмила Леонтіївна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1464.html 
- Оксана Мазурак http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id861.html 
- Маліков Юрій Володимирович http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id828.html 
- Сталінська Наталія Анатоліївна http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1488.html