Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Кафедра Іноземних мов готується до нового навчального року

Новини

 Сер24

Кафедра Іноземних мов готується до нового навчального року

"READY!.. STEADY!.. GO!.. або "Ми на низькому старті перед новим навчальним роком!" Так говорять про себе вчителі кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії після семінару із нових трендів у викладанні англійської мови від від представництва Cambridge University Press в Україні.

22 серпня 2017 року викладачі кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії Олена Кокоша, Ольга Пуга та Світлана Маєрчук відвідали семінар, що проводили чудові професіонали від представництва Cambridge University Press в Україні. Спікером заходу виступив відомий тренер та автор підручників Herbert Puchta. Дві сесії семінару було присвячено новим тенденціям у викладанні англійської. 

На думку наших учасниць "...Дуже корисною була частина, де прискіпливо та детально розглядали особливості навчання підлітків". 

Проте найголовніший ефект семінару - це заряд емоцій та натхнення для успішної творчості у новому році. Невгамовність нашої кафедри Іноземних мов вже дає про себе знати.

Тож ми з превеликим інтересом
чекаємо на початок навчання!

Вперше цю новину було розміщено на сторінці Святошинської гімназії в Facebook. Приєднуйтесь до наших читачів, щоб бути в курсі оперативних подій із нашого навчального життя!