Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Запрошуємо познайомитись: нові вчителі гімназії

Сер31

Запрошуємо познайомитись: нові вчителі гімназії

В новому навчальному році педагогічний колектив Святошинської гімназії поповнився енергійними і завзятими вчителями та вихователями. До вашої уваги коротеньке бліц-знайомство із нашими новими колегами.

ГОРІНА ЮЛІЯ – психолог дитячого садка; талановита, рішуча та цілеспрямована людина, яка всією душею любить роботу з дітьми. Юлія здобула освіту психолога в Одеському національному університеті ім. Мечникова, а додаткову освіту з гештальт-терапії отримала в Московському Гештальт-інституті.

БЕЗСМЕРТНА ЛАРИСА – вихователька групи продовженого дня 3-А класу. Людина, яка до будь-якої справи береться з любов’ю, і завжди тримає слово. До того ж, Лариса Андріївна має широкий природничий світогляд, оскільки закінчила Київський державний університет ім. Драгоманова за спеціальністю “Географія та біологія”.

ГУЧОК РУСЛАНА – вихователька групи продовженого дня 1 класу. Людина працьовита, відповідальна та ініціативна. Лагідна до дітей, вміє спілкуватися з ними з повагою до їхньої думки, і спрямувати їхню творчу енергію у пізнання світу та розвиток. Закінчила КиМУ за спеціальністю “Практичний психолог”, а також Open International University of Human Development "Ukraine".

КРИВОРУЧИК АНТОНІНА – вчителька 2-Б класу. Закінчила Коростишівський педагогічний коледж ім. Франка, де отримала диплом із відзнакою за спеціальністю “Початкова освіта”, продовжила навчання у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова, де отримала диплом із відзнакою за спеціальністю “Педагогіка і психологія, початкова освіта і практична психологія”. Антоніна відкрита привітна людина, для якої вчителювання – це не просто професія, але й покликання.

ПАВЛО КЛИМЕНКО – наш новий вчитель фізики, винахідник і завзятий робототехнік. Має дві вищі освіти: Київський національний Економічний Університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Економічна кібернетика" та Національний Педагогічний Університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю "Учитель фізики та математики". Персональний сайт http://physics.zzz.com.ua/.

На уроках він полюбляє викладати фізику через досліди і експерименти. Впевнений, що таким чином у дітей формується розуміння фізичних законів, вони можуть перевірити їхню дію та зрозуміти практичне застосування. “Навчання через дію” є його кредом у вивченні фізики.

ЛЮДМИЛА БАХТІНА – наша нова викладачка танців, фітнесу та хореографії, яка також закохана у театральну справу, відтак зі свіжими ідеями та запальним креативом приєднається до роботи театральної студії Святошинської гімназії (під керівництвом Марини Станіславівни Лі). Раніше Людмила викладала у танцювальній студії “Максимум”, а зараз вивчає театральну режисуру в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого.

ТЕТЯНА БОНДАРЕНКО – вихователька середньої-старшої групи дитячого садка, яку в Святошинській гімназії знають не перший рік. Адже раніше Тетяна Василівна вже працювала в нас вихователькою, і ось тепер знову повернулася у команду садка. І, звісно, ми раді її вітати, адже знаємо її як надійного професіонала, довіряємо їй і впевнені у плідній співпраці.

Ласкаво просимо всіх нових колег
до нашої дружньої команди!

Вперше цю новину було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії в мережі Facebook. Приєднуйтесь, щоб бути в курсі оперативних подій із нашого навчального життя!