Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Мовний табір GoCamp 2017 у Святошинській гімназії

Квiт11

Мовний табір GoCamp 2017 у Святошинській гімназії

Шановні вчителі, батьки і учні Святошинської гімназії!

Ми раді повідомити вам прекрасну новину: в грудні 2016 року Кафедра Іноземних мов подала заявку на участь гімназії в конкурсі GoCamp, за результатами якого нас могли обрати майданчиком для літнього мовного табору з волонтером. Деталі конкурсу ви знайдете за посиланням. І СВЯТОШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИГРАЛА В КОНКУРСІ!

Всього було обрано 600 шкіл з усієї України, тільки 5 шкіл з Києва, і лише дві з них — приватні.

Для нас із вами це означає, що:

• з 29 травня і до 16 червня на базі школи Святошинської гімназії буде проходити мовний літній табір GoCamp;
  • робоча мова табору — англійська;
  • запрошуємо до участі учні 5-8 класів. Увага! Кількість місць обмежена! (заявки від 4-класніків буде розглянуто в індивідуальному порядку)
  • робочі години табору з 9.00 до 15.00 (орієнтовно);
  • волонтер, який до нас завітає, це Roberta Correia з Бразилії (їй ми обов'язковго присвятимо окрему публікацію);
  • за правилами GoCamp, волонтер має мешкати в родині під час проведення табору. Це чудова нагода для хостфемілі попрактикувати англійську 24/7.

Шановні батьки, якщо Ви готові прийняти до себе Роберту, звертайтеся до директорки мовного табору в Святошинській гімназії Ольги Володимирівни Пуги (+380502402078 або pugaolga@gmail.com).

До слова: 5-6 квітня 2017 року Ольга Володимирівна пройшла тренінг, де опановувала інтерактивну методологію викладання іноземної мови, а також основи створення програми пришкільного мовного табору.

Що буде в таборі (детальний план ще у розробці):

• проекти за темами Leadership and career, STEM, Citizenship, Health and Sport. Нехай вас не лякають "дорослі " теми, всі завдання будуть розраховані для дітей 10-13 років;
  • школярі вчитимуться лідерським якостям, зможуть усвідомити своє місце в суспільстві і навчаться долати внутрішні бар'єри та культурні стереотипи.

А ще:

• багато англійської;
  • безліч цікавих активностей (серед них і рухливі);
  • нові відкриття про культури та традиції інших країн;
  • активний відпочинок.

Із заявками щодо участі в мовному таборі GoCamp, будь ласка, звертайтеся до Ольги Володимирівни Пуги.

Ми пишаємося тим, що саме Святошинську гімназію
обрали майданчиком для мовного табору GoCamp,
і з великим натхненням готові взятися до роботи!