Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ Як гімназисти готувалися до 8 Березня

Бер09

Як гімназисти готувалися до 8 Березня

Учора, на честь свята 8 Березня, хлопчики з кожного класу старшої школи підготували для дівчатком ніжні та дуже приємні вітання. Вони написали кожній дівчинці "колективного листа", в якому хлопці на свій розсуд відповіли на запитання "Що мені в тобі найбільше подобається?", "Чому мені до душі навчатися поруч із тобою щодня?", "Чому я впевнений, що ти здійсниш свої мрії?" та інші.
На цих світлинах ви знайдете наших дівчаток: зачарованих щирими словами, розсміяних, захоплених угадуванням, хто з хлопчиків, які слова написав, і просто щасливих. А також хлопчиків, вдоволених своїми здійсненнями.
Це була чудова ідея і ми щиро дякуємо хлопцям за її гідне втілення. Нехай наші фото додадуть вам настрою в цей святковий день!