Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Запрошуємо познайомитися: Барановська Людмила

Новини

 Бер09

Запрошуємо познайомитися: Барановська Людмила

Якось один із письменників сказав: «Щасливий той, хто до зрілих років зумів зберегти в собі душу дитини». В садочку Святошинської гімназії є така людина – та, хто дійсно «зберегла в собі дитячу душу», в кому живе «велика дитина» і хто завдяки цьому так тонко відчуває дітей маленьких.
Сьогодні в нашій традиційній понеділковій рубриці #святошинська_гімназія_пишається ми запрошуємо вас познайомитися з Людмилою Леонтіївною Барановською, вихователькою старшої групи дитячого садка Святошинської гімназії.

Людмила Леонтіївна – один із «старожилів» нашого садка: на її руках виросло не одне покоління малюків, хтось із них вже випустився, інші – навчаються в школі Святошинської гімназії. У спілкуванні це дуже м’яка, привітна, неконфліктна людина, яку без зайвої скромності можна назвати Майстром своєї справи!

Людмила Леонтіївна, як ніхто інший, розуміє дітей. Вона вміє поставити себе на місце малюка, відчути і зрозуміти його всією душею.

- Ви уявляєте, як важко цій дитині? – каже Людмила Леонтіївна, коли дитина не слухається чи капризує. – Я дивлюся на неї і аж відчуваю, як їй непросто!..

Вона вміє говорить з малюками їхньою мовою. Знаходить саме ті слова, які дітки чують. Тонко відчуває і малюків, і ситуацію. Ніколи не образить дитину – ні словом, ні ділом. В найбільш непрості моменти вона не злиться, а допомагає, підтримує, пропонує різні способи вирішення ситуації – і неодмінно підбирає ключик до кожної дитини...

Людмила Леонтіївна всією душею любить дітей – і малята відповідають їй повною взаємністю.
А ще Людмила Леонтіївна «артистична, легка, фонтанує емоціями» :)

Їй треба було в театральний вступати!..

кажуть колеги. Проте в професії вихователя такий артистизм – це велетенський плюс. Він робить всяке слово, всяку гру та навчання не формальним заходом, а цілим магічним дійством…

Чули б ви Людмилу Леонтіївну, коли вона читає дітям казки: її співуча українська мова ллється то тихою рікою, то весняним струмочком… персонажі балакають різними голосами – і наче оживають прямо серед групи… а дітлахи сидять тихесенько, мов мишки, затамувавши подих, широко відкривши оченята, а інколи – й ротики… Це ж просто заслухатися можна!

Крім того, Людмила Леонтіївна – справжній країнолюб. Вона любить легенди про Україну, народні казки та мудрості, розповідає дітям про рідну землю та традиції. І щоразу ці розповіді звучать настільки зворушливо, що ти ні на мить не сумніваєшся – це в неї у крові, в серці, це – по-справжньому.

Для колег Людмила Леонтіївна є надійним другом та досвідченим товаришем. Завжди підставить плече, завжди допоможе ідеєю чи порадою. Коли на якесь свято треба, наприклад, перевтілитися в Сніговика чи в Лисичку, Людмила Леонтіївна скаже «Та залюбки!» І навіть візьметься власноруч майструвати костюм. Бо ж крім легкої творчої вдачі, має ще й золоті руки!..

А коли видається вільна хвилинка, то вона любить пощебетати з колегами. Не дарма про неї говорять «душа колективу». Але з чого б не починалася розмова з Людмилою Леонтіївною – вона завжди закінчується дітьми: оповідками про те, як вони говорять, як поводяться, що кажуть, як справляються із труднощами та діляться радощами. І кожне її «Ой, які вони смішні!» та «Які розумашки!» виказують в ній велетенський океан любові до дітей. Невичерпний!..

А ще Людмила Леонтіївна любить книжки: читає і українську класику, і сучасних авторів. Тож, колеги частенько ходять до неї за книжковими новинкам. Влітку вона їздить на батьківщину, у Бердичівський район Житомирської області. Там фарбує, білить, наводить порядки – і відпочиває тілом та душею. А восени, набравшись енергії «у своїм раї на землі», вона повертається до Святошинської гімназії, щоб протягом усього року дарувати душевне тепло дітям.
Колеги люблять і поважають Людмилу Леонтіївну. Вважають її справжнім професіоналом, дуже доброю та позитивною людиною, яка задоволена своїм місцем у житті і дійсно знайшла себе в професії.

Другої такої Люди в нас немає. Вона незамінна!

кажуть про неї колеги. І вони праві на сто відсотків.

Святошинська гімназія дуже вдячна Людмилі Леонтіївні Барановській за те, що вона разом із нами пліч о пліч ось вже 15 років вкладає душу в кожного вихованця. Для нас велика честь і радість працювати разом із вами.

Ми пишаємося тим, що Ви – серед нас!