/ Профорієнтація: вивчаємо фешн індустрію із Ксенією Крячко

Лют24

Профорієнтація: вивчаємо фешн індустрію із Ксенією Крячко

На тижні в рамках профорієнтаційних занять для старшокласників до Святошинської гімназії завітала Ксенія Крячко — бізнес консультант, консультант у сфері фешн, власниця концепт-стору Conceptica, яка розвиває альтернативний шопінг в Україні.

Пані Ксенія свого часу закінчила юридичний факультет Києво-Могилянської академії і пройшла шлях від секретарки до позиції топ-менеджера. А потім все кинула і знайшла себе у фешн-індустрії. Вона з щиро і прямо поділилася з гімназистами своєю історією успіху та розповіла про можливості професійного розвитку в сфері моди в Україні.

Зустріч була присвячена темі "Руйнування стереотипів". Говорили:

• про українських дизайнерів, про професії та можливості ​​кар'єри в фешн, про те, що це не лише моделі-дизайнери-фотографи-візажисти;
  • про те, чому освіту отримати краще за кордоном, а кар'єру починати тут, в Україні;
  • про перспективи дизайнерського одягу в Україні;
  • про довіру собі та впевненість у своїх рішеннях;
  • про принцип "враження за 32 секунди" і те, що зовнішність має не останню роль, проте найважливіше — розум та вміння вчитися.

Вчіть мову: як і зовнішність, це — ваша візитівка!

це один із підсумків зустрічі, які гімназисти "намотали на вуса".

Дякуємо пані Ксенії за щирий діалог з нашими старшокласниками, а проекту School Angels Ukraine за професійних гостей та розширення професійних обріїв школярів.

З натхненням чекаємо нові зустрічі!