Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Фото-звіт: два тижні у Шотландії

Новини

 Вер02

Фото-звіт: два тижні у Шотландії

В липні 2013 року наші гімназисти відвідали мовну школу Strathallan, що у Шотландії. Очевидці кажуть, що поїздка була «чудовою», «надто короткою!», «що тут розказувати – то треба бачити!». Тож, пропонуємо вашій увазі короткий фотозвіт з цієї загадкової подорожі :)

Трохи сухих фактів: в період з 14 по 28 липня учні Святошинської гімназії на чолі з викладачами англійської мови Світланою Маєрчук та Пугою Ольгою перебували на навчанні у мовній школі Strathallan, що у Шотландії. Як то буває влітку, навчання перемежовувалося подорожами, екскурсіями та спробами залишитися у мальовничій Шотландії якомога довше :)

Крім занять, котрі були «ду-у-уже насиченими», гімназисти займалися спортом (ба, навіть щоранку влаштовували групові пробіжки), ходили до басейну, грали в ігри простонеба та в інтелектуальні.  

Серед екскурсій, котрі найбільше запам’яталися: відвідини Единбургського замку та зоопарку («наш – кращий!»), Глазго, подорож до озера Лох та невдале полювання на Нессі («це всього лиш маркетинговий фейк»).

А ще гімназисти катались на паровозі Гарі Потера :)

Ми їздили на водоспади та на поле, де колись була битва між шотландцями та англійцями. Там розважалися розкопками загиблих воїнів...

Обживаємося...

Придивляємося до національних професій Шотландії...

Шотландські вуличні музики - такі творчі особистості!

Перебування у Шотландії було настільки гарним, що прощатися ніхто не хотів. Тому розставались зі сльозами на очах. Приватні джерела доклали, що плакали не лише дівчатка. Діти до сьогодні вдячні своїм викладачам за те, що організували для них таку поїздку і були з ними протягом цих двох тижнів. Приєднуємося з подякою!