На странице Святошинской гимназии в facebook мы начали серию коротких публикаций, которые знакомят, рассказывают истории, раскрывают принципы людей, которые проводят с детьми дни, месяцы и годы - с нашими учителями и воспитателями. Приглашаем познакомиться!" />
/ "Приглашаем познакомиться": новая рубрика о наших учителях

Лют17

"Приглашаем познакомиться": новая рубрика о наших учителях

ЗДОГАДАЙТЕСЬ, ВЧИТЕЛЬ ЯКОГО ПРЕДМЕТУ:

- у грудні побував на концерті гурту «Акваріум»;
- кілька років тому брав участь у чемпіонаті з бобслею;
- залюбки підтримає бесіду про беквокали, перкусію чи барабани?..

Думаєте, вчитель музики? А от і ні!

Йдеться про ДМИТРА МИКОЛАЙОВИЧА ГОНЧАРОВА, вчителя фізкультури, який працює у Святошинській гімназії з моменту відкриття, а це вже понад 21 рік!

Впізнати його просто: якщо ви бачите в коридорі високого спортивного чоловіка з волоссям, зібраним у хвіст, який веде за собою «хвостик» з мацюпеньких дітлахів, чиї очі сяють, як вогники на їхніх кросівках – це точно він, ДЯДЯ ДІМА. Саме так, по-сімейному, до нього вже два десятиліття(!) звертаються і діти, і їхні батьки, і колеги.

Для кожного малюка з садочка Дядя Діма знайде добре слово та чоловічу настанову, завжди уважно вислухає і обов’язково зрозуміє навіть тих, хто ще й розмовляти не дуже навчився. Діти ж відповідають йому на це щирою симпатією та абсолютною довірою :) А це дорогого варте!

Чи вмієте ви «стрибати як Фіксики»?.. бути сильними «як герої «Тачок»?.. кмітливими «як персонажі «Мадагаскару»? Для когось це просто імена мультяшних героїв, а для Дмитра Миколайовича – робочий інструмент. Запрошуючи перевтілитися в улюблених персонажів, він надихає дітей виконувати нові вправи, бо головне для нього, щоб з уроку фізкультури вони йшли радісні, хай навіть трішки стомлені.

Надихати і завжди сподіватися на краще – саме цьому вчитель фізкультури навчає гімназистів. Він каже їм: «Робіть не просто як я, робіть краще». Він вірить у дітей так, що вони починають вірити у себе.

Ось яким спогадом про вчителя фізкультури поділився наш випускник:

Щиро кажучи, я був не дуже спортивною дитиною. Але з ним я ніколи не відчував, що зі мною щось не так. Дмитро Миколайович був уважний до того, що я зміг сьогодні, хоч і не міг вчора. Для нього були важливі мої можливості і мій розвиток, а не якісь там нормативи.

Що тут додати? Вчитель фізкультури виховує найскладніше – культуру спілкування та поведінки зі своїм тілом. Ми пишаємося тим, що Дмитро Миколайович гідно вирішує цю задачу в Святошинській гімназії – від самого початку і до сьогодні!

Ссылка на публикацию в Facebook: