Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Подяка від КПІ за підготовку талановитих учнів

Новини

 Гру30

Подяка від КПІ за підготовку талановитих учнів

У переддень Нового року Святошинська гімназія отримала багато листів із вітаннями від партнерів у міжнародних проектах. Але були серед листів і подяки, які зворушують до глибини і підкріплюють в нас віру в те, що ми робимо гідну справу — і робимо її професійно.

Такого листа-подяку на ім'я Наталії Сергіївни Опімах ми отримали із КПІ, куди щороку вступають випускники Святошинської гімназії. Колеги дякують нам за високий рівень підготовки Олеся Шабо, випускника 2019 року, тепер вже студента першого курсу Інституту прикладного системного аналізу Київського полілтехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Про Олеся Шабо ми вже писали на нашій сторінці в рубриці "святошинська_гімназія_пишається". 

Далі текст листа:

Інститут прикладного системного аналізу Київського полілтехнічного інституту імені Ігоря Сікорського від імені науково-педагогічного колектику кафедри математичних методів системного аналізу та кафедри системного проектування користуючись нагодою висловлює Вам і Вашим колегам глибоку повагу та щиру подяку за глибоку загальноосвітню підготовку талановитих учнів (Шабо Олексій Андрійович), які обрали для подальшого навчання в вищій школі наш університет. 

Бажаємо Вам на всьому педагогічному колективу великих досягнень на ниві освітньої діяльності та сподіваємося і в подальшому на плідну співпрацю в справі формування інтелектуального потенціалу молоді. 

Ми щиро вдячні колегам із КПІ за подяку і визнання високого рівня освіти у Святошинській гімназії!