/ "Пилотная" встреча выпускников Святошинской гимназии

Квiт06

"Пилотная" встреча выпускников Святошинской гимназии

В п’ятницю, 1 квітня, в Святошинській гімназії пройшла перша в історії закладу зустріч випускників. Ініціаторами події стали випускники 2015 року, які підготували для гостей кілька гумористичних номерів в традиційному стилі славетного Comedy. Далі були ностальгійні посиденьки з вчителями, співи під гітару в кабінеті інформатики та «гімназійна вечеря» - все, за чим так скучили випускники :)

На сьогодні Святошинська гімназія має три випуски 11-класників (це випускники 2013-го2014-го та 2015-го років), до того ми випускали 9-ті класи, яких теж три. Проте на "пілотну" зустріч ми запросили не лише випускників, але й усіх тих дітей, які навчалися у Святошинській гімназії і з теплом у душі згадують гімназійні часи, хай навіть поїхали чи продовжили навчання у інших закладах. "Пілотною" ми назвали цю зустріч випускників, бо ж саме на ній хотіли зрозуміти, в який час та в якій формі найзручніше проводити подібні здибанки в майбутньому.

Перший випуск Святошинської гімназії, 2013 рік

Другий випуск Святошинської гімназії, 2014 рік

Третій випуск Святошинської гімназії, 2015 рік

Навіть наші найдоросліші випускники, які закінчили університети і вже є зайнятими людьми, завітали на зустріч!.. Надзвичайно приємно було чути навіть ті з дітей, хто закінчував 10-11 клас в інших закладах, досі вважають Святошинську гімназію "справжнім домом". Так і говорять між собою:

От скажи, в тебе теж таке відчуття? Ми хоч і випустились з іншої школи, але це вже було "не те". Справжня школа лише тут!..

А знали б ви, як приємно було працівникам кухні та їдальні, коли вони почули від випускників:

О-о-о! Гимназийная еда! Покормите меня, пожалуйста, я так соскучилась за всем этим!

Ми дякуємо кожному, хто завітав "на вогник" цієї першої в історії Святошинської гімназії зустрічі випускників, поділився своїми спогадами й теплом, приєднав свій голос до тих пісень, які лунали в кабінеті інформатики під гітарний акомпанемент улюбленого "дяді Юри" (Юрія Володимировича, вчителя інформатики). Дякуємо за те, що прийшли з любов'ю, дякуємо, що несете у світ те душевне тепло, яке ми протягом багатьох років дарували вам у стінах Святошинської гімназії. Пам'ятайте, любі випускники, Святошинська гімназія завжди буде тим затишним острівцем, де вам раді і де вас люблять безумовно :)

До нових зустрічей випускників!