/ І место в городском этапе МАН!

Бер18

І место в городском этапе МАН!

Ми раді поділитися з вами новою - такою почесною! - перемогою! На цьлму тижні ми довідалися, що ордість Святошинської гімназії - Марія Лазос, учениця 9 класу - посіла І місце в міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницької роботи МАН, секція "Екологія рослинного світу", тема "Вплив важких металів на асиметрію в природі". Ми чи не найкраще знаємо, на скільки сумлінно Марія працювала над цією роботою, крок за кроком прямуючи до абсолютної першості. Вітаємо з цим першим високим науковим визнанням і досягненням!

Також вітаємо наукового керівника - нашого шанованого вчителя хімії та біології Ремізовську Ладу Артурівну. Дякуює, що щедро вкладаєте Ваші душевні сили в учнів, і підтримуєте їх на цьому важкому шляху наукового успіху!

На запитанн "Чого би тобі хотілося за таку перемогу?", Маша відповіла "Напишіть мені, будь ласка, оду". І ось вона - ода, присвячена Марії Лазос, яка зараз прикрашає головний стенд Святошинської гімназії:

Привітаймо Машу Лазос!
Твої руки - золоті,
інтелект - смілива зброя,
пошук - принцип у житті.

Хай всесвітні таємниці
(флора, фауна, кити)
стануть книгою, що вільно
прочитаєш саме ТИ!

Хай відомі універи
конкурують за Марію
і благають на колінах,
щоб навчалась в них вона!
Хай найкращий в світі хлопець
за тобою ніжно мліє,
щоб в науках не загрузла
й не лишилася сама!

Святошинська гімназія невимовно вами ПИШАЄТЬСЯ!