/ ИТОГИ ГОДА: eTwinning Plus Ukraine National Conference 2016

Лис28

ИТОГИ ГОДА: eTwinning Plus Ukraine National Conference 2016

На тому тижні Ольга Пуга, директорка з інновацій Святошинської гімназії, відвідала підсумкову конференцію проекту ETwinning Plus Ukraine – навчальної програми Європейської Комісії. Корисні воркшопи, приємна атмосфера, знайомі обличчя, нові знайомства та відзнаки – так коротко можна описати захід. І все це присвячено вивченню англійської мови в Україні.

Святошинська гімназія лише рік є учасником проекту eTwinning, проте вже має свою невеличку перемогу: у жовтні ми отримали Національний Знак Якості (National Quality Label) за креативність та інноваційність під час участі у міжнародному проекті. Про це досягнення ми писали на сайті Святошинської гімназії у одній із жовтневих публікацій.

До того ж, проект eTwinning передав особисту генеральній директорці Святошинської гімназії Наталії Опімах.

Ми впевнені, що 2017-й рік буде не менш багатий на цікаві міжнародні проекти. І готові долучитися до них невгасимим креативом наших гімназистів!

ДЛЯ ДОВІДКИ

• eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами... Більше про проект ви знайдете на сайті www.etwinning.com.ua.