Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Бiльше, нiж просто якiсна освiта
/ Святошинська гімназія отримала європейську нагороду eTwinning School за участь у міжнародних проектах 2014-2019

Нашi досягнення

 Лип25

Святошинська гімназія отримала європейську нагороду eTwinning School за участь у міжнародних проектах 2014-2019

Вже п'ять років Святошинська гімназія бере участь у міжнародних проектах на платформі eTwinning: все почалося з Кафедри Іноземних мов, далі до міжнародних проектів долучилась кафедра "Культура і Час", а цьогоріч вже і вчителі точних наук, і світової літератури, української мови і навіть бібліотека та читайлики з книжкового кафе BOOKля підключилися до нашої дружної команди ітвіннерів (проект "Hero, hero, where are you? Would you like yo join our book? та інші). 

Наші проекти здобували різні eTwinning відзнаки: "Проект місяця в Україні", Quality Label (Знак Якості), European Quality Label (Європейський Знак Якості), відзнаку "Проект Року", найвищу нагороду — European Prize...

А днями Святошинська гімназія отримала листа від команди eTwinning, де нас вітали із новою відзнакою — eTwinning School. Серед 192 000 шкіл, які беруть участь у проектах eTwinning, таку відзнаку отримали:


  • у Європі — 2216 шкіл;
  • в Україні — 36 шкіл;
  • в Київській області — 2 школи. 

І одна з них — Святошинська гімназія!

Далі наводимо уривок листа із вітаннями від української команди eTwinning:

"Вітаємо українські школи з отриманням европейської відзнаки eTwinning School! 

Серед 192 000 европейських шкіл, які беруть участь у програмі eTwinning, данну нагороду отримали лише 2216 шкіл з усієї Европи. Серед них 36 українських шкіл. У Київській області цю нагороду отримали такі школи: Київський НВК "Святошинська гімназія", Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з вивченням іноземних мов № 12.

Ітвіннінг школи є прикладом сучасної демократичної европейської моделі школи

Це перша нагорода програми, яка відзначає роботу не лише окремих вчителів, а цілої команди ітвіннерів та керівництва школи. Всі ми знаємо, що корабель може успішно пливти до цілі тільки тоді, коли у нього є мудрий капітан і натхненна та злагоджена робота команди, яку саме він покликаний забезпечити. Тож ми дякуємо Вам за підтримку творчих ідей ваших вчителів та учнів; реалізації проектів, розвиток інноваційних підходів та сучасних технологій!"

Вітання від Єврокомісара з питань освіти, культури, молоді та спорту  

У додатку до листа ми знайшли вітання від Tibor Navracsics — Єврокомісара з питань освіти, культури, молоді та спорту. Пан Тібор пише, що Святошинська гімназія, як одна з відзначених шкіл, отримала це статус eTwinning School завдяки тому, що наша команда вчителів та учнів злагоджено працювали над проектами eTwinning. Ми використовували найновітніші технології та креативні інструменти, щоб досягати результатів і формувати європейську спільноту eTwinning. 

Святошинська гімназія щиро дякує проекту eTwinning за можливості рости професійно, і за визнання нашого внеску в сучасну освіту.

Ми горді бути лідерами як в Україні, так і за її межами - у міжнародних проектах.

І звісно, ми дякуємо нашій команді, завдяки якій Святошинська гімназія отримала статус eTwinning School і завжди серед найкращих!