Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Business English: деловой английский для старшеклассников

Проекты

 Сент26

Business English: деловой английский для старшеклассников

З вересня 2018 року старшокласники Святошинської гімназії по кілька разів на місяць мають заняття із ділової англійської мови, де занурюються в діяльність найвідоміших світових компаній та корпорацій. А заодно опановують нові навички та лексику, які знадобляться нашим амбітним майбутнім мільйонерам. Це постійний проект Кафедри Іноземних мов для старшокласників, який курує завідувачка Кафедри Світлана Юріївна Маєрчук. 

Як проходять заняття із BUSINESS ENGLISH в 10-му класі?

Наприклад, якщо тема уроку “Job Interview“, то хтось із претендентів на посаду обов’язково скаже: "Дайте мені, будь ласка, папірець, на якому я напишу, скільки хочу отримувати на рік, і будемо вважати, що ми домовились..."

Заняття на тему "Nike" проходить у формі засідання, де директори, акціонери та маркетологи ведуть затяті словесні баталії з різних питань. А потім ще й конкурентів із компанії Adidas запрошують до дискусії. 

Як бачите, ділову англійську мову гімназисти опановують із гумором і ґрунтовною роботою лексикою та новими контекстами. Гості уроків кажуть, що заняття завжди проходять не лише ефективно, але й ефектно. І для гімназистів то найвища похвала.