Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Арт-клуб Святошинской гимназии

Проекты

 Сент26

Арт-клуб Святошинской гимназии

Арт-клуб Святошинської гімназії розпочав свою роботу в 2016-му році під керівництвом голови Кафедри "Культура і Час" Наталії Миколаївни Височинської. Основна задача Арт-клубу  опанування академічного малюнку та розширення простору для творчості в Святошинській гімназії. Всі виставки у галереї Святошинської гімназії, eTwinning-проекти, шкільні виховні проекти (наприклад, еко-проект "Thoughts of Eternal Things") реалізуються за участі арт-клубівців. Арт-клубівці — це команда людей, які протягом всього навчального року залучені в мистецтво, вони цінують натхнення, вміють його шукати та генерувати, і разом сприяють реалізації генія кожного. 

Проекти Арт-клубу:

На заняттях Арт-клубу гімназисти працюють як у рамках загальних тем, так і над «втіленням мистецьких мрій». Разом із учителем діти глибше і якісніше готуються до олімпіад з образотворчого мистецтва:

--> для кожного студійця на початку року розробляється перспективний план особистих досягнень, аби розвивати слабші навички і рухатися в своєму ритмі до мистецьких звершень;

--> діти поглиблюють знання у мистецтві, реалізують свої арт-фантазії, працюють у творчому колі людей з подібними інтересамі дозволяючи учням зустрічатися з іншими людьми з аналогічними інтересами.

В арт-клубі Святошинської гімназії беруть участь гімназисти різного віку (з 5 по 11 клас), завдяки цьому старші арт-клубівці можуть курувати проекти молодших, або й проводити цілі тематичні заняття. Вчитель на засіданнях арт-клубу виступає у якості консультанта, що надихає на нові, незвичні види художньої діяльності або допомагає реалізувати плани щодо опанування нових технік чи засад академічного малюнку (для яких бракує часу під час уроків "Культура і час"). 

Гаслом арт-клубу Святошинської гімназії є слова Курта Воннегура:

Коли ви творите мистецтво, не важливо, добре у вас виходить чи погано, ваша душа зростає.

Керівники та завсідачі нашого арт-клубу вірять, що якщо є інтерес та цікавість — то прийдуть і вміння, і самореалізація; а якщо є художні задатки, здібності та системна наполеглива праця — розвинеться й талант.