/ / / Языковый лагерь GoCamp 2019 пройдет в Святошинской гимназии

Апр01

Языковый лагерь GoCamp 2019 пройдет в Святошинской гимназии

З великою приємністю ділимося з вами новиною: заявка від Святошинської гімназії на участь у GoCamp 2019 пройшла всі етапи відбору, і у вже у червні гімназисти візьмуть участь у міжнародній хвилі літніх мовних таборів. Це означає, що з нашими учнями протягом 10 днів працюватиме іноземний волонтер — допомагатиме практикувати англійську, занурюватися у найрізноманітніші культури і відчувати себе на гребні світових подій.

Ось цитата з листа із Global Office GoCamp:

Шановні колеги,
Команда Global Office вітає Вас!

Ваша школа пройшла відбір і стає учасницею проекту GoCamp 2019! Ваша школа зарахована на проведення мовного табору GoCamp в період з 3 по 14 червня 2019 року. Саме на цей період ми відправимо до вас іноземного волонтера.

Ми щиро раді, що гімназії ще раз випала така чудова нагода взяти участь у мовному таборі 2019! Дякуємо Ользі Володимирівні Пузі & Со з усіх причетних за творчу заявку, завдяки якій ми увійшли у список шкіл-учасників.

Нагадуємо, що в червні 2017 року в Святошинській гімназії вже проходив мовний табір із волонтеркою Робертою. Це були яскраві, повні подій та вражень, два тижні, про які можна почитати в Хроніках мовного табору GoCamp 2017. Впевнені, що цьоріч на нас чекає не менш цікавий досвід!