/ / / Взгляд на 10-классников с турецкой стороны

Мар10

Взгляд на 10-классников с турецкой стороны

В рамках заходів E-Twinning (навчальна програма Європейської Комісії) гімназисти ще з осені спілкуються з турецькими школярами. Вони вже листувалися, знайомилися он-лайн і навіть співали. У відповідь нам надіслали два емоційних відео: як ми виглядаємо "з того боку екрану" співаючи "Щедрика" і емоційну нарізку он-лайн сесії, присвяченої знайомству.

"Щедрик" від 10-класників очима турецьких школярів

Детальніше про проект "English Come Alive"

Проект "English Come Alive" розрахований на школярів 14-16 років і триватиме протягом навчального півріччя. З боку Святошинської гімназії до проекту долучилися учні 10 класу на чолі з Ольгою Пугою (викладачем англійської мови і директором з інновацій Святошинської гімназії). З турецьокого боку нашими партнерами стали учні з ліцею Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi з міста  Gümüşhane, яке є столицею Чорноморського регіону Туреччини. З турецької сторони проект курують вчителі Funda Kuvvet та Kübra Soyman.

На сьогодні школярі вже познайомились, кілька разів обмінювалися цілими стосами листів, підготували та презентували один одному культурні проекти про країну-партнера (ми готували про Україну, вони, відповідно, про Туреччину), мали он-лайн сесію на уроці. Попереду нас чекає ще багацько цікавих активностей!

E-Twinning Label засвідчує,
що проект "English come alive" є міжнародним
і офіційно проходить в рамках освітньої програми e-Twinning

А ось 30-секундна емоційна відео-нарізка проекту "English come alive Turkey and Ukraine", яку турецькі школярі подарували учням Святошинської гімназії після он-лайн сесії. Зверніть увагу на підписи та написи - у них багато тепла та щирих світлих вражень.

"Вирізки та враження турецьких школярів
після он-лайн сесії "English comes alive"

Нагадуємо, що у грудні в рамках навчальної програми Європейської Комісії E-Twinning Святошинська гімназія увійшла у список найактивніших шкіл країни за критерієм участі у міжнародних освітніх заходах. Про це ми писали у новині "Святошинська гімназія в списку найактивніших шкіл країни".

Дякуємо програмі е-Twinning за цікаве знайомство,
турецьким школярам - за відкритість та щирість,
а кураторам проекту - за творчі ідеї!